+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANTALIS s.r.o.

Klíčová slova: obalový materiál, balicí materiál, obaly, strečová

E-mail: antalis@antalis.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Antalis Industrial Packaging - nabídka obalového sortimentu a zákaznická obalová řešení na míru. Velkoobchod s papírem, materiály na výrobu reklamy, obalová řešení a služby. orientační a prezentační systémy včetně formátování desek, bannerů, fólií, kvalitní logistiky a profesionálního servisu zákazníkům prostřednictvím celého obchodního týmu Viscom. Packaging nabízí kromě běžného obalového sortimentu také speciality a zákaznická obalová řešení na míru. Vývojové centrum pro balení (PDC) využívá nejmodernějších technologií a pracuje na vývoji obalových řešení dle požadavků a představ zákazníků.

Web: www.industrial-packaging.de/cz/

Další související informace

Návrhy interiérů Brno

rekonstrukce panelových bytů Brno, rekonstrukce by – Realizujeme rekonstrukce a přestavby včetně dodávky materiálů a zajištění projektové a inženýrské činnosti. Provádíme rekonstrukce panelových bytů v Brně a rekonstrukce bytových jader. Návrhy interiérů Brno, realizace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.