+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANY ANALYZER

Klíčová slova: ANALYZER,SW VE VAŠEM PC

E-mail: JARDACARDA22@VOLNY.CZ

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2008

Popis: Rád vidím vše jednoduše i když je plno věcí v reálném světě zamotáno. Proto hledám jednoduché sesty vedoucí k cíli ve virtuálním světě který je takový jak si ho stvoříme.Jako první ukázku jednoduchosti virtuálního zobrazení reálného světa jsem připravil program který umí zobrazit jakoukoliv veličinu v ose y snímanou periodicky za dobu dt a zobrazovanou v ose času neboli ose x. Jakoukoliv hodnotou se rozumí jednorozměrná veličina nebo více rozměrná velicina přetransformovaná do jednoho rozměru která je pak zobrazena v příslušném grafu. Veličinou se rozumí elektrická i neelektrická hodnota snímaná HW zařízením které je napojeno přes optooddělovací člen na USB port vašeho počítače nebo rozhraní RS 232. program který toto umí je na mých stránkách http://jardacarda.wgz.cz/analogova-pamet a jmenuje se ANMEM.EXE, (46.55kB) je produktem na platformě Windows mnou naprogramováno v prostředí Borland International . Spustit nebo stáhnout si ho můžete na http://jardacarda.wgz.cz/analogova-pamet.

Web: programator.bloguju.cz/

Další související informace

Pavel Bergmann

finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů – Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Daňové poradenství je naší stěžejní a pro Vás nejdůležitější službou, která nespočívá jen v kontrole výdajů.

Penzion Červeňáček ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Červeňáček,ubytování ve Žďáru nad Sázavou – Penzion Červeňáček se nachází v obci Polnička 3 km od okresního města Žďár nad Sázavou. Ubytovovací kapacita penzionu je 16 lůžek bez přistýlek v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každy pokoj je vybaven televizí a ledničkou a fénem v koupelně.Do každého pokoje je možnost přistýlky.V penizionu je společenská místnost s kuchyňkou, kterou mohou využívat všichni hosté. Je zde možné uspořádat firemní školení, rodinné oslavy, menší svatby. Před penzionem je letní zahrádka s grilem.Parkování:Parkování vozidel je zajištěno na parkovišti Penzionu Červeňák.

Sporthotel Stoh ve Špindlerově Mlýně

Sporthotel Stoh ,ubytování ve Špindlerově – Sporthotel Stoh je situován ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Je ideálním místem nejen pro milovníky sjezdového lyžování, hned u hotelu se nachází 1200m dlouhá stejnojmenná sjezdovka Stoh .Hotel disponuje dvou až šestilůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a LCD TV. V celém hotelu je k dispozici wifi. V hotelu se nachází restaurace, vinárna a bistro. Ubytování je se snídaní, možnost doobjednání polopenze a plné penze. Polední menu nabízíme od 78 Kč. V hotelu je k dispozici vířivka, fitness, solarium a masáže. Součástí hotelového a lyžařského areálu je veliké parkoviště.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.