+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANY ANALYZER

Klíčová slova: ANALYZER,SW VE VAŠEM PC

E-mail: JARDACARDA22@VOLNY.CZ

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2008

Popis: Rád vidím vše jednoduše i když je plno věcí v reálném světě zamotáno. Proto hledám jednoduché sesty vedoucí k cíli ve virtuálním světě který je takový jak si ho stvoříme.Jako první ukázku jednoduchosti virtuálního zobrazení reálného světa jsem připravil program který umí zobrazit jakoukoliv veličinu v ose y snímanou periodicky za dobu dt a zobrazovanou v ose času neboli ose x. Jakoukoliv hodnotou se rozumí jednorozměrná veličina nebo více rozměrná velicina přetransformovaná do jednoho rozměru která je pak zobrazena v příslušném grafu. Veličinou se rozumí elektrická i neelektrická hodnota snímaná HW zařízením které je napojeno přes optooddělovací člen na USB port vašeho počítače nebo rozhraní RS 232. program který toto umí je na mých stránkách http://jardacarda.wgz.cz/analogova-pamet a jmenuje se ANMEM.EXE, (46.55kB) je produktem na platformě Windows mnou naprogramováno v prostředí Borland International . Spustit nebo stáhnout si ho můžete na http://jardacarda.wgz.cz/analogova-pamet.

Web: programator.bloguju.cz/

Další související informace

Hotel Zlatý lev ve Svitavách

Hotel Zlatý lev,ubytování ve – Hotel Zlatý lev se nachází na Pražské ulici přímo v centru Svitav. Hotel má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje nebo apartmá. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením, lednicí a televizorem se satelitním příjmem. Nechybí bezdrátové připojení k internetu.Hotel disponuje restaurací s vyhlášenou kuchyní. Na jídelním lístku hosté najdou speciality české i mezinárodní kuchyně, saláty a skvělé moučníky. Návštěvníkům hotelu jsou tu za příplatek podávány snídaně.

Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou

Hotel Jehla,ubytování ve Žďáru nad – Hotel Jehla - Žďár nad Sázavou - Nacházíme se uprostřed ČR v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Hotel Jehla nabízí:120 komfortních pokojů pro ubytování s kapacitou až 292 lůžek s nonstop provozem recepce moderní nekuřácká hotelová restaurace s kapacitou 92 míst s českou a mezinárodní kuchyní,přilehlá letní zahrádka s olabsluhou pro 30 osob,internet místnost, připojení WI-FI ve veřejných prostorech hotelu Jehla,parkoviště 200 míst + 2 VIP garáže.

Hotelový dům Morava ve Žďáru nad Sázavou

Hotelový dům Morava,ubytování ve Žďáru nad – Poloha a charakter hotelového domu Morava nabízí návštěvníkům pěkné a levné ubytování v centru města Žďáru nad Sázavou.Hotel disponuje 16-ti dvoulůžkovými, 5-ti třílůžkovými a 23 čtyřlůžkovými pokoji, na některých pokojích je možná přistýlka. Hotel má bezbariérový přístup. Společenské místnosti s TV. Polovina pokojů má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), polovina využívá rekonstruované společné sociální zařízení.Účelně zařízené pokoje zajišťují veškeré pohodlí. V areálu je k dispozici restaurace s nekuřáckou jídelnou, 2 kadeřnické salony, solárium a turbosolárium, kosmetický salon a masérské služby.

Načítání trvalo 0.0809 sekund.