+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Alenka

Klíčová slova: apartmá, apartámn, ubytování, bydlení, pronájem

E-mail: service@graweb.com

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2009

Popis: Poskytujeme levné ubytování v bytě 1 n.p. rodinného domu. Ložnice, kuchyně s jídelnou, vstupní chodba, koupelna + samostané WC. Byt je plně vybaven, internet, lednice, mikrovlná trouba.Možnost garáže

Web: areazkh.cz/ubytovani-alenka/uvod/

Další související informace

Penzion Zelený Dvůr

ubytování, bydlení, penzion, penziony, brno, volno – Penzion Zelený Dvůr na Brněnské přehradě v krásné lokalitě Podkomorských lesů. Kousek od hradu Veveří nabízí ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a domácí gastronomické služby pro Vás. Jde o penzion rodinného typu s celoročním provozem. Restaurace - 30 míst a letní zahrádka 100 míst.

Ubytování v apartmánech v

Apartmá, apartmány, ubytování, pobyt – Ubytování v Apartmánech po celé České a Slovenské republice. Podrobné informace a detajly jednotlivých ubytování a dalších turistických informací. Rozsáhlá databáze apartmánů a jejich aktuálních nabídek na ubytování a Last Minute.

Ubytování chalupa u Berounky, Západní Čechy

ubytování, pronájem chalupy u Berounky, Západní Če – Nabízíme ubytování na zrenovované chalupě u řeky Berounky v Západních Čechách, na okraji obce Liblín. Lesy a stráně na soutoku řeky Berounky a Střely. 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní a koupelnou. Zahrada s nadzemním bazénem a zahradním krbem.

Načítání trvalo 0.0821 sekund.