+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apollo Creative

Klíčová slova: reklamní

E-mail: ac-chomutov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Jsme mladá pobočka této korporace se sídlem v Chomutově.Jsme tým profesionálních pracovníků,zabývající se reklamou,propagací,marketingem,zpracováním dotazníků veřejného mínění,marketingovými testy.

Web: www.apollocreative.cz

Další související informace

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Český symfonický orchestr

nahrávání hudby, smyčce, nahrávací studio – Komplexní služby v oblasti hudby. Zajistíme nejen samotné natáčení hudby, ale i vše co s ním souvisí. Máme zkušenosti se všemi pražskými nahrávacími studii. Zajišťujeme koncertní činnost od komorní sestavy až po vystoupení symfonického orchestru.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.