+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apollo Creative

Klíčová slova: reklamní

E-mail: ac-chomutov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Jsme mladá pobočka této korporace se sídlem v Chomutově.Jsme tým profesionálních pracovníků,zabývající se reklamou,propagací,marketingem,zpracováním dotazníků veřejného mínění,marketingovými testy.

Web: www.apollocreative.cz

Další související informace

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Velkoformátový tisk, reklamní stánky, plesisklo - výroba a prodej

reklamní, prodejní stánek, světelné tabule, velkof – Vyrábíme prodejní a propagační předměty, tvoříme návrhy reklamních tabulí, stojanů nebo celé stánky. V našich dílnách vytvoříme polep auta, velkoformátový tisk i drobnou reklamní výrobu z plexiskla, dřeva nebo polystyrenu.

Načítání trvalo 0.2607 sekund.