+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquadetection

Klíčová slova: vyhledávání poruch,úniky vody,revize tlak. nádob

E-mail: aquadet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2011

Popis: Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti vodního hospodářství, spojené hlavně s vyhledáváním poruch na vodovodních a teplovodních rozvodech, trasováním inženýrských sítí a prováděním revizí tlakových nádob a zdvihacích zařízení. Lokalizaci poruch provádíme špičkovou korelační a elektroakustickou technikou na kovových i plastových materiálech s velmi vysokým procentem úspěšnosti.

Web: www.aquadetection.cz

Další související informace

Exekuce nemovitostí a dra

vyhledávání exekucí nemovitostí, monitoring exekuc – Denní aktualizace všech nových exekucí. Služba je určena pro investory, finanční společnosti a realitní kanceláře. Garance dohledání všech exekucí Systematické získání informací o utajených dražbách. Denní aktualizace všech nových exekucí. Služba je určena pro investory, finanční společnosti a realitní kanceláře. Garance dohledání všech exekucí Systematické získání informací o utajených dražbách.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

CareerLine

Executive, Direct, Search, vyhledávání manažerů – Naše dlouholeté zkušenosti využíváme pro Executive Search, manažerské audity, assessment a development centra, Executive Coaching, poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, odbornou pomoc při odchodu pracovníka - Outplacement

Načítání trvalo 3.0933 sekund.