+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Jeremiášova 870

Klíčová slova: Nebytové prostory,pronájem,kanceláře, sklady,dílny

E-mail: acirealty@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2010

Popis: Pronájem nebytových prostor v Areálu Jeremiášova 870. V areálu se nachází kanceláře, dílny, sklady různých typů a velikostí. Lze kombinovat nájmy dílenských, skladových prostor spolu s administrativním zázemím (kanceláře).

Web: jeremiasova870.cz

Další související informace

JISTA - Realitní kancelář

domy,byty,pozemky,nebytové prostory,reality, – Naše realitní kancelář působí v oblasti Šternberka od roku 1998. Nabízíme svým klientům kvalitní služby spojené s prodejem a pronájem nemovitostí. Zajistíme koupi, prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, oceňování nemovitostí, právní servis, financování.

Expert-Reality

domy,byty,prodej,hypotéka,hypotéky,pronájem,realit – EXPERT REALITY-realitní server,byty na prodej,nemovitosti,reality,rodinné domy.EXPERT REALITY-realitní server,byty na prodej,nemovitosti,reality,rodinné domy.EXPERT REALITY-realitní server,byty na prodej,nemovitosti,reality,rodinné domy. EXPERT REALITY-realitní server,byty na prodej,nemovitosti,reality,rodinné domy.

Pronájem kanceláří

Pronájem, kanceláře, prostory, firma, reklama – Zabýváme se pronájmem kanceláří různých velikostí v hlavní tepně Uherského Hradiště. Naší další činností je pronájem reklamních ploch v Uherském Hradišti. Naši kompletní nabídku kanceláří a volných reklamních ploch naleznete na našem webu officefield.cz.

Načítání trvalo 0.0884 sekund.