+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Jeremiášova 870

Klíčová slova: Nebytové prostory,pronájem,kanceláře, sklady,dílny

E-mail: acirealty@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2010

Popis: Pronájem nebytových prostor v Areálu Jeremiášova 870. V areálu se nachází kanceláře, dílny, sklady různých typů a velikostí. Lze kombinovat nájmy dílenských, skladových prostor spolu s administrativním zázemím (kanceláře).

Web: jeremiasova870.cz

Další související informace

Pronájem Havlíčkův Brod

Pronájem, kanceláře, Havlíčkův brod – Pronájem kanceláří, skladových prostor včetně parkování, Havlíčkův Brod, Kyjovská 1962. Nebytové prostory o různé velikosti k pronájmu v administrativní budově na průmyslové zóně Havlíčkova Brodu v těsné blízkosti obchvatu. Kanceláře, sklady a sociální zařízení se nachází ve 3 podlažní budově o celkové ploše 721m2. Pronájem samostatných kanceláří od 13m2 nebo uzavřených kancelářských celků. Možnost umístění sídla firmy. Připojení na internet a telefon, možnost dalšího dovybavení kanceláří dle dohody s pronajímatelem. K dispozici je parkoviště. Požadované nájemné se pohybuje od 880,- Kč rok/m2 včetně záloh na služby a energie. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu na pokrytí případných škod způsobených nájemcem pronajímateli.

Pronájem Olomouc

Olomouc,pronájem,pronájem bytů,pronájem Olomouc – Pronájem nemovitostí v Olomouci. Byty, rodinné domy, kanceláře, garáže a další nemovitosti k pronájmu v okrese Olomouc. Vyhledávání, mapa pronájmů a realitní kanceláře Olomouc. Najděte si bydlení ještě dnes!

Načítání trvalo 0.4014 sekund.