+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Argument restaurant-café

Klíčová slova: restaurace, mezinárodní kuchyně, restaurant

E-mail: info@argument-restaurant.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2012

Popis: Restaurace v Praze 6 - Dejvicích s nabídkou mezinárodní kuchyně se specializací na přípravu masa a čerstvých ryb na lávovém grilu. Restaurant je rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, přes léto je k dispozici příjemná terasa ve vnitrobloku.

Web: www.argument-restaurant.cz/

Další související informace

Restaurant U námořníka

restaurace, restaurant, pivnice – Catering S rostoucím zájmem o konání větších společenských akcí, například firemních večírků, rautů, plesů či soukromých akcí, jsme rozšířili naši nabídku o cateringové služby, které poskytujeme buď přímo u zákazníka nebo ve společenském sále Základní školy Leoše Janáčka na Hukvaldech. V případě, že si zvolíte variantu přímo u vás ve firmě, doma či na jiném místě, zajišťujeme catering do 50 osob. Ve společenském sále ZŠ je kapacita vyšší, a to až 180 osob. Máte-li zájem o bližší informace, napište nám nebo zavolejte. Konání soukromých akcí Restaurant U námořníka To jsou dvě místnosti s krbem, s celkovou kapacitou 30 míst. Je vhodný pro konání soukromých akcí jako jsou oslavy narozenin či jiného výročí, svatby nebo večírky menších firem. V letních měsících lze navíc využít dvě terasy s kapacitou 30 a 20 míst. Obě jsou zastřešeny, zadní terasa má navíc vyvýšené pódium, takže může posloužit jako místo pro živou kapelu a taneční parket. V prostoru zadní terasy vám rádi připravíme zahradní grilování, například selete. V případě, že vaši hosté budou chtít na Hukvaldech zůstat přes noc, nabízíme rovněž snídaně formou bufetu. Snídaňový bufet bývá využíván také například k setkání svatebčanů před obřadem. Pro konání obřadu lze využít obřadní síň místního Obecního úřadu, prostory Hradu Hukvaldy nebo přímo interiér našeho restaurantu. Máte-li zájem o bližší informace, napište nám nebo zavolejte. Pivnice Budvarka Místnost s klenbovým stropem, útulným interiérem a kapacitou 35 míst je vhodná především pro konání akcí, jež probíhají formou slavnostní tabule. V letních měsících lze navíc využít dvě terasy přímo sousedící s restaurací a poskytující dostatek soukromí. V případě menších akcí lze využít i živou hudební produkci. Pokud budete chtít zorganizovat svatební hostinu, možná budete chtít na Hukvaldech uspořádat i svatební obřad. Pro konání obřadu lze využít obřadní síň místního Obecního úřadu, prostory Hradu Hukvaldy nebo přímo interiér našich restaurací.

Restaurace

restaurace, denní menu, restaurace Praha – Na foodreviews.cz naleznete informace o gastronomických zařízeních v Praze a dále postupně v dalších městech České republiky. Vyhledávat lze podle názvu podniku nebo podle zadání lokality. Podniky se zobrazují na mapě.

Ristorante Parenzo

Nýřany,restaurace,rozvoz,jídla,pizza, pizzerie – Restaurant pizzeria PARENZO - zveme Vás srdečně do naší restaurace, kde pro Vás připravujeme bohatou nabídku pizzy, těstovin, rissota, ryb, masa a dalších druhů pokrmů, k nimž nabízíme širokou nabídku kvalitních vín a nápojů.

Načítání trvalo 0.3066 sekund.