+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Argument restaurant-café

Klíčová slova: restaurace, mezinárodní kuchyně, restaurant

E-mail: info@argument-restaurant.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2012

Popis: Restaurace v Praze 6 - Dejvicích s nabídkou mezinárodní kuchyně se specializací na přípravu masa a čerstvých ryb na lávovém grilu. Restaurant je rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, přes léto je k dispozici příjemná terasa ve vnitrobloku.

Web: www.argument-restaurant.cz/

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Restaurace

restaurace, denní menu, restaurace Praha – Na foodreviews.cz naleznete informace o gastronomických zařízeních v Praze a dále postupně v dalších městech České republiky. Vyhledávat lze podle názvu podniku nebo podle zadání lokality. Podniky se zobrazují na mapě.

Načítání trvalo 0.2769 sekund.