+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARLES s.r.o.

Klíčová slova: Tiskárny,Tonery,Cartridge,Výkup kazet

E-mail: webmaster@arles.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2012

Popis: Historie Firma ARLES, s.r.o. byla založena v roce 1998. Specializujeme se na spotřební materiál a náhradní díly pro kancelářskou techniku (kopírovací zařízení, tiskárny, faxy) Za uplynulých 10 let, kdy byla společnost založena, se z nás stal jeden z předních distributorů - dodavatelů spotřebního materiálu do kancelářské techniky. Na tuzemském trhu patříme k dodavatelské špičce a výrazně se uplatňujeme ve velkoobchodě i maloobchodě v celém regionu České republiky. Díky dlouholetým zkušenostem a získanému know-how jsme komplexním partnerem. Naše přednosti - většinu zboží dodáváme of-hand - do 24 hodin ze skladu Zlín-Fryšták - nabízený sortiment držíme skladem – NENABÍZÍME A NEPRODÁVÁME VZDUCH - zákazníkům poskytujeme - nabízíme individuální ceny a podmínky FILOZOFIE - KAM SMĚŘUJEME Komplexně, kvalitně, rychle, levně a spolehlivě To jsou hlavní body naší filosofie, ke které dále patří být zákazníkovi oporou a vytvořit s ním dlouhodobý a pevný vztah. Náš obchodní tým je školen k individuálnímu přístupu k našim zákazníkům a k případné pomoci při řešení každého problému. Individuální přístup znamená individuální ceny a platební podmínky pro každého zákazníka. E-SHOP Novým trendem je spuštění elektronického systému objednávek na našem E-SHOPU, kterým se snažíme být naším partnerům ještě o něco blíž. Tento systém efektivně a rychle poskytuje potřebné informace a díky tomu se zákazník při osobním kontaktu s našimi obchodníky může soustředit pouze na nejpodstatnější věci. NÁŠ SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK Je náš dlouhodobý cíl. Neustále přizpůsobujeme skladbu dodávaných značek a produktového portfolia, tak aby odpovídalo požadavkům zákazníků na tuzemském trhu. Naše služby chceme neustále zlepšovat – zdokonalování systému prodeje, jeho přehlednost, minimalizace manipulačních a transakčních nákladů, zrychlení dodávek a mnoho jiných vylepšení prodeje. Buďte naším pomocníkem a rádcem.

Web: www.arles.cz

Další související informace

Opatrovatelky

opatrovanie, opatrovatelky, ponuka prace pre opatr – Ponuka práce na Slovensku a v zahraničí pre opatrovateľky. Inzercia práce pre opatrovateľky zdarma. Práca pre opatrovateľky nielen v Rakúsku a Nemecku. Ponuka práce pre opatrovateľky, inzercia zdarma, kurzy nemčiny pre opatrovateľky, doprava, preklady a oveľa viac.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.0617 sekund.