+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aroma masáž, Olomouc

Klíčová slova: masáže, Aroma masáž, Bambusová masáž, Klasická rek

E-mail: info@masaze-olomouc.net

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2012

Popis: Protimigrénová masáž Vám uvolní krční páteř a uvolní blokace. Masáž za pomocí silic a éterických olejů. Klasické rekondiční masáže pro regeneraci svalstva i mysli, pro odstranění bolestí zádového a krčního svalstva, kloubů či končetin.

Web: www.masaze-olomouc.net

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.