+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Asociace konferenčních

Klíčová slova: tlumočení, tlumočník, tlumočnice, překladatel

E-mail: askotcz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Asociace konferenčních tlumočníků je jedinou výběrovou organizací konferenčních tlumočníků v ČR. Našimi členy se po náročném výběrovém řízení mohou stát pouze špičkoví tlumočníci, kteří mají bohaté zkušenosti s tlumočením na mezinárodních konferencích a sympoziích. Mnozí z nás pracují rovněž pro instituce EU. Dle přání zákazníka jsme schopni sestavit kompletní tlumočnický tým včetně zajištění veškeré techniky.

Web: www.askot.cz

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.0770 sekund.