+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astacus Film.com

Klíčová slova: videoklipy,reportáže,komentáře,spolakce,svatby

E-mail: info@astacusfilm.com

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2008

Popis: Natáčení a střih videoklipů, koncertů, dokumentů a reportážína celém území ČR, dále na Slovensku a v Polsku. Natáčení svateb a jiných společenských akcí. Výroba prezentačních DVD a reklamy. Zvukové nahrávací studio.

Web: www.astacusfilm.com

Další související informace

Plastová okna - Inter-Okno.sk

plastová okna – Inter-Okno velkoobchod - eshop nabízí plastová okna za bezkonkurenční ceny. Plastová okna, Bratislava, Nitra, Levice, nejpozději do 3-4 týdnů od objednání. Plastová okna - velký výběr plastových oken podle druhu profilu a kvality.

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.