+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astroporadenství

Klíčová slova: astrologie poradna horoskopy

E-mail: Sulc.Libor@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2010

Popis: Každý z nás někdy prochází těžkým životním obdobím a často se stane, že nastalá situace se zdá být neřešitelnou. Jestliže Vám připadá, že se při řešení svých problémů bezradně motáte v kruhu, pak jsou tyto stránky právě pro Vás, neboť jsou určeny všem, kteří hledají odpovědi na palčivé otázky svého života. Astrologie za Vás problém nevyřeší, ale jako astroporadce Vám mohu pomoci správně se rozhodnout a překonat překážky, která se Vám staví do cesty. Plánujete založení rodiny či se chystáte podepsat důležitou smlouvu? Pak i Vám nabízím svou pomoc. Život je plný nástrah, ale s mojí pomocí se jim dokážete vyhnout a vyvarujete se tak problémům, které přinášejí.

Web: www.astroporadenstvi.cz

Další související informace

Kartářské fórum

výklad karet, Tarot, diskuzní fórum, poradna – Diskuzní fórum o vykládání karet, Poradna pro konzultaci karetních výkladů, výměna kartářských zkušeností, zkušenosti s kartářskými službami, tipy, rady a doporučení, povídání o vztazích a všem, co souvisí s esoterikou.

Daňová poradna - daně, da

daně, daňové přiznání, daňové sazby, poradna s daň – Problematika daní, daňové přiznání, daňové sazby, poradna s daňovým přiznáním - Online poradna zdarma - danova-poradna.euProblematika daní, daňové přiznání, daňové sazby, poradna s daňovým přiznáním - Online poradna zdarma - danova-poradna.eu

Načítání trvalo 0.0700 sekund.