+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ateliar T-plan

Klíčová slova: Územní plánování,urbanismus,regionální rozvoj

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2010

Popis: Firma má dlouholeté zkušenosti v oblastech územního plánování, regionálního rozvoje, urbanismu a životního prostředí... Naše firma se též podílí na vytváření řady metodických, výzkumných a vzdělávacích programů.

Web: www.t-plan.cz/

Další související informace

DreamLife.cz

luxus, bohatství, úspěch, motivace, osobní rozvoj – Magazín se zaměřením na luxus, životní styl, úspěch, dosahování osobních cílů a snů. Osobní rozvoj, motivace, investice, osobní bohatství, zajištění pasivního příjmu. A mnoho multimédií - motivační tapety na plochu, wallpapers a videa.

Mansio, v.o.s.

poradenství, vzdělávání, rozvoj – Poskytujeme komplexní služby školám, organizacím i jednotlivcům v oblasti poradenství, evaluací a rozvoje. Nabízíme kurzy, workshopy, semináře, tréninky, supervize a další typy vzdělávání a osobnostního rozvoje.

Život bez hranic

rozvoj osobnosti, život, svoboda, radost, štěstí – ŽivotBezHranic - komunita sdílející informace vedoucí ke štěstí a úspěchu skrz rozvoj osobnosti. Ptejte se získejte odpovědi! Staňte se mistrem svého života. Změňte svůj život a změníte svět. Získejte radostný a šťastný život bez hranic!

Načítání trvalo 0.0930 sekund.