+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoplňky Škoda

Klíčová slova: Autodoplňky Škoda, autodoplňky, Škoda

E-mail: salautosklo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2011

Popis: Autodoplňky Škoda - autodoplňky na všechny typy osobních, užitkových a nákladových vozidel. Náš internetový obchod zahrnuje autodoplňky škoda, renault, audi, lada ……, autodoplňky na japonské i korejské vozy. Autodoplňky velkoobchod i maloobchod s náhradními autodíly pro vozidla Škoda. Autodoplňky Škoda

Web: autodoplnky-skoda.blgz.cz

Další související informace

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.