+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava - Maleček

Klíčová slova: doprava,autodoprava,skladování,stěhování

E-mail: eda.mal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2010

Popis: Autodoprava prakticky všeho mimo sypkých a tekutých materiálů dodávkou do 1,5 t i do okolních států EU, nákup zboží a materiálů s dovozem, stěhování po Praze a ČR, krátkodobé skladování zboží a materiálu v Praze.

Web: www.autodoprava-malecek.cz

Další související informace

SPED-EX Třinec

doprava, spedice, logistika, sklad, celní, správa, – Pro rychlé a operativní uspokojování poptávky po celně logistických službách provozuje společnost SPED-EX Třinec s.r.o. celně logistické centrum na průmyslové zóně v Třinci - Konské, kde svým servisem uspokojuje řadu společností.

Kovoobráběcí stroje

stěhování, vyvrtávačky, frézky, soustruhy, – Prodej a nákup kovoobráběcich a tvářecích strojů. Dále prodej vybavení do dílen a provozů, včetně stěhování strojů.Nabízíme brusky, vyvrtávačky, frézky, lisy, soustruhy, tryskač, pily, kompresory, obrážecí stroje, vrtačky a svářečky.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.0640 sekund.