+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava Brno

Klíčová slova: autodoprava Brno, recyklace, zemní práce, výkopové

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2013

Popis: Společnost RECYDO ULEHLA, s.r.o. Se sídlem v Brně, se zaměřuje na provádění stavebních prací, dopravu, demolice a recyklace. Provádíme kompletní demolice, výkopové práce a recyklaci sutí a odpadů. Autodoprava Brno - Recydo Ulehla s.r.o.

Web: www.ulehla-recydo.cz

Další související informace

Mechanizace Zdemar

nákladní autodoprava, zemní práce, výkopové práce – Dopravní a poradenská společnost Zdemar Ústí nad Labem nabízí přepravu sypkých hmot, zemní práce, výškové práce, demolice, úpravu řečišť, modelování terénu a recyklaci odpadů. Zaměřujeme se také na prodej sypkých směsí a recyklátů.

Zemní práce, autodoprava

autodoprava, zemní práce, Hrádel, Zákupy – Autodoprava, Zemní práce - Jiří Hrádek Provádíme zemní a výkopové práce, přípravné práce pro stavby, úpravy terénu. Nakládáme sypké materiály. Nabídka autodopravy nákladním vozem Tatra.

Autodoprava, zemní práce

Autodoprava, zemní práce, jeřábnické práce. – Autodoprava, zemní práce, jeřábnické práce. Provozujeme autoopravnu – NONSTOP servis pro osobní i nákladní vozy. Bazar techniky. Nabízíme prodej písku a štěrku.Autodoprava, zemní práce, jeřábnické práce. Provozujeme autoopravnu – NONSTOP servis pro osobní i nákladní vozy. Bazar techniky. Nabízíme prodej písku a štěrku.

Načítání trvalo 3.5049 sekund.