+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automotodrom Brno - Resta

Klíčová slova: Automotodrom Brno, Masarykův okruh, restaurace

E-mail: shopeacz@gmail.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2013

Popis: Naši restauraci s terasou najdete přímo v paddocku, tedy v samotném srdci Masarykova okruhu v Brně. Restaurant Paddock je stylová restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů. Zajišťujeme cateringové akce přímo na Automotodromu v Brně.

Web: www.restaurant-paddock.cz

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Čtyři Pé

recenze, restaurace, recenze hotelu, francie, pari – Webová stránka o cestování, na které najdete recenze turistických cílů, restaurací, hotelů, penzionů apod. z České republiky, Francie, Chorvatska, Černé Hory atpod. Vše psáno na základě vlastní zkušenosti.

Načítání trvalo 0.3512 sekund.