+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automotodrom Brno - Resta

Klíčová slova: Automotodrom Brno, Masarykův okruh, restaurace

E-mail: shopeacz@gmail.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2013

Popis: Naši restauraci s terasou najdete přímo v paddocku, tedy v samotném srdci Masarykova okruhu v Brně. Restaurant Paddock je stylová restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů. Zajišťujeme cateringové akce přímo na Automotodromu v Brně.

Web: www.restaurant-paddock.cz

Další související informace

Cukrárna Smetanka

cukrárna, kavárna, restaurace, občerstvení, dorty – Cukrárna, kavárna a restaurace Smetanka. Příjemné prostředí. Zákusky a dorty i na objednávku, chlebíčky, poháry, zmrzliny, káva, kakao. Široký výběr teplého i studeného občerstvení a obědů ( nabízíme i rozvoz).

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Kavárna a restaurace Terr

kavarna, restaurace, karlovy vary – Zveme Vás do moderní kavárny a restaurace Terra přímo v centru Karlových Varů. Příjemný personál. Výborná a kvalitní káva Filicori Zecchini. Speciality České a mezinárodní kuchyně. Velký Výběr z jídelního a nápojoveho listu.

Načítání trvalo 0.3222 sekund.