+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AUTOMYČKY ČR s.r.o.

Klíčová slova: bezkontaktní automyčky, samoobslužné,

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Bezkontaktní mytí aktivním práškem s mikrogranulovou technologií = mytí mikrogranulemi , oplach, horký vosk, leštění a sušení, zaručuje nejkvalitnější ošetření a konzervaci vozidel. Na bezkontaktně ošetřovaných vozech, ihned vidíte dokonale lesklý povrch karoserie, ošetřené tím nešetrnějším způsobem.

Web: automycky@gmail.com

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty,kalendáře,diáře,novoročenky,PF – Hrnek, tričko, kalendář,diář nebo třeba elegantní psací pero s potiskem jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery každé firmy. Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů, které si můžete nechat potisknout Vámi vybraným obrázkem.

Výškové práce

Pokrývačství, klempířství, výškové práce, kácení – Provádíme pokrývačské a klempířské práce, kácení stromů, péče o zeleň, výškové práce, nátěry, bourání ve výškách, umisťování reklam a vánočních výzdob, odklízení sněhu a ledu ze střech, montáž teplených kabelů do okapů. Pracujeme po celé ČR

Liposukce Praha

Liposukce Praha, neinvazní liposukce, kavitace – Liposukce Praha: liposukce a kavitace, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Neinvazní liposukce pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.