+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Brno

Klíčová slova: autoškola brno,autoškola

E-mail: autoskola-petrkohout@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2012

Popis: Autoškola Kohout Brno. Chcete získat řidičský průkaz nebo se zdokonaklit ve svém řidičském umění v rámci tzv. kondičních jízd? Jste na pravém místě! Naučíme Vás jízdu městem, couvání, parkování, rozjezd do kopce…zkrátka vše, co potřebujete k úspěšnému zvládnutí řízení vozidla ve městě i mimo město.

Web: www.autoskola-kohout.cz

Další související informace

Autoškola Neuschl

Autoškola, Neuschl, Znojmo – Nabízíme Vám výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění na sk. B, B/B+E, AM, A1, A18, A21 (neomezená), kondiční jízdy, školení a přezkoušení řidičů, splátky školného bez navýšení. Naše autoškola nabízí uchazečům o řidičské oprávnění propracovaný systém kvalitní přípravy.Garantuje vysoký standard získaných vědomostí a dovedností absolventů s praktickým uplatněním.Poskytuje příjemné prostředí pro výuku s kvalitním technickým zázemím.Zvyšuje úroveň v poskytování služeb svým klientům.Usiluje svým přístupem ke zvýšení bezpečnosti provozu na našich silnicích.

Autoškola Hradec Králové

autoškola, hradec králové, řidičský průkaz – Autoškola Šlechta Hradec Králové – profesionální výcvik a výuka žadatelů o řidičský průkaz pro všechny skupiny, kondiční jízdy, školení řidičů. K dispozici máme moderní vozový park a výuku na trenažérech.

Autoškola Holba

autoskola,holba,ceske,budejovice,levna,rychla – Jsme rodinná autoškola s tradicí již od roku 2007 s profesionálním a individuálním přístupem k žákům. Zajišťujeme výuku řidičských oprávnění pro skupiny AM,A1,A2,A,B,B+E. Dlouholetá praxe a kvalitní metodická příprava zaručují tradičně dobré výsledky našich žáků u zkoušek. Přesvědčíme Vás, že se teorii lze naučit zábavnou formou a za příjemnou cenu! Telefon 608221106

Načítání trvalo 0.0615 sekund.