+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Brno

Klíčová slova: autoškola brno,autoškola

E-mail: autoskola-petrkohout@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2012

Popis: Autoškola Kohout Brno. Chcete získat řidičský průkaz nebo se zdokonaklit ve svém řidičském umění v rámci tzv. kondičních jízd? Jste na pravém místě! Naučíme Vás jízdu městem, couvání, parkování, rozjezd do kopce…zkrátka vše, co potřebujete k úspěšnému zvládnutí řízení vozidla ve městě i mimo město.

Web: www.autoskola-kohout.cz

Další související informace

Autoškola Kolář

autoškola, vysoké mýto, kolář, litomyšl, choceň – Autoškola Kolář, Vysoké Mýto, Choceň, Litomyšl  poskytujeme výcvik řidičů všech skupin  slevy pro studenty  délka kurzu do šesti týdnů  školení řidičů referentů a profesionálů  kondiční jízdy

Autoškola Teplice

autoškola, teplice, řidičský průkaz – Autoškola Katka Teplice – provádíme výcvik a výuku k získání řidičského průkazu pro osobní automobily a motocykly. Prodej nebo půjčení učebnic po dobu výcviku, úhrady ve splátkách, školení řidičů a kondiční jízdy.

Autoškola Slon

autoškola, autoskola, brno, řidičák, ridicak – Autoškola Slon působí v Brně řadu let. Ke každému žákovi přistupujeme individuálně a bereme ohled na jeho počáteční nejistotu. Všichni instruktoři jsou profesionálové s mnoholetými zkušenostmi s náročnými podmínkami na brněnských komunikacích. S jejich pomocí se z vás stanou klidní řidiči zvládající složité dopravní situace.

Načítání trvalo 0.0896 sekund.