+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AW European Group Ltd.

Klíčová slova: Vykup, kov, zelezo, likvidace, odpad, plech,

E-mail: os@aweuropeangroup.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2010

Popis: Výkup, třídění, úprava a likvidace barevných kovů, železného šrotu i hliníku. Likvidace a demontáže technologických celků. Sběrna barevných kovů a železného šrotu Areál firmy Happy End, Horňátky u Neratovic. Otevírací doba: Po - Pá, 8.00 - 16.00 h

Web: aweuropeangroup.cz

Další související informace

K & M AGENCY

modelka, model, modeling, reklama, casting, – modelingová, reklamní a castingová agentura, která je určena pro všechny věkové kategorie. Registrace u nás je zdarma. Naše modely a modelky nabízíme pro módní přehlídky, focení, natáčení reklam, filmů, televizních pořadů.

C.I.T.Business a.s.,Praha

poradenství,konzulting,trade,obchod, – Zabýváme se zprostředkováním přípravy, realizace a zpracováním žádostí o dotace z fondů EU. Nabízíme kompletní servis na klíč při hledání investorů a investičních příležitostí u nás i v zahraničí, nových partnerů nebo trhů atd.

Feng-shui poradenství

feng shui,feng šuej,bydlení,harmonizace, – Tradiční Feng Shui poradentsví Brno pro Váš skvělý byt, dům či firmu . Analýza, návrhy a realizace Feng Shui na míru. Určíme Vám nejvhodnější datum pro významnou událost např. svatbu, start podnikání, stěhování, finanční transakce.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.