+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balíkovací lis

Klíčová slova: lisy, růmyslové skartovací stroje, lisy pro odpad,

E-mail: katalogi@artechnic.nazwa.pl

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: ARTechnic společnost se specializuje na výrobu hydraulických balíkovací lisů pro Lisování odpadu a prodej použitých strojů Odpadové hospodářství. V naší nabídce naleznete lisy pro tvrdé plasty, pneumatický lis, papír Lisy, paketovací lisy, lisy pro gastronomická zařízení a nemocnice, drtiče, a další použité stroje Recyklační průmysl.

Web: www.lisy-artechnic.cz

Další související informace

Levne pneu online

Velký výběr pneumatik pro Váš automobil. – V našem pneuservisu Vám poskytneme veškeré servisní služby - montáž a demontáž pneumatik z auta a na auto, huštění pneumatik vzduchem i tlakovým plynem, opravy pneu lepením a vpichem, přezouvání a vyvažování pneumatik na moderních strojích firmy Hofmann, mytí pneu, uskladnění pneu.

Elektro pro všechny

Elektro pro všechny – Scháníte vhodný dárek pro tchýni. Zkuste něco praktického. Nabízíme Scháníte vhodný dárek pro tchýni. Zkuste něco praktického. Nabízíme množství bílé elektroniky - vysavače, rychlovarné konvice, lednice, zkrátka vše na co si vzpomenete. Nakupujte elektro po internetu. množství bílé elektroniky - vysavače, rychlovarné konvice, lednice, zkrátka vše na co si vzpomenete. Nakupujte elektro po internetu.

Báječná ženská

Báječná ženská,Portál pro ženy,Zábavný portál pro – Již Vás nebaví doma sedět na zadku a čekat až se Váš muž vrátí z práce? Chcete se taky nějakým způsobem zabavit a ne veškerý svůj volný čas doma strávit u pračky, plotny či žehličky? Vyzkoušejte náš web.

Načítání trvalo 0.0513 sekund.