+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balíkovací lis

Klíčová slova: lisy, růmyslové skartovací stroje, lisy pro odpad,

E-mail: katalogi@artechnic.nazwa.pl

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: ARTechnic společnost se specializuje na výrobu hydraulických balíkovací lisů pro Lisování odpadu a prodej použitých strojů Odpadové hospodářství. V naší nabídce naleznete lisy pro tvrdé plasty, pneumatický lis, papír Lisy, paketovací lisy, lisy pro gastronomická zařízení a nemocnice, drtiče, a další použité stroje Recyklační průmysl.

Web: www.lisy-artechnic.cz

Další související informace

Brigády v Brně,

brigáda, brno, pro studenty, pro důchodce – Hledáte brigádu Brno? Brigády pro studenty, pro důchodce to vše najdete na našich stránkách. Zajímá vás jak to je s pojištěním a daněmi když pracujete jako brigádník? Přečtěte si u nás informace, které jsou zaručené!

Odvoz a likvidace odpadů

Odpad, likvidace, kácení stromů, zednické práce – Nabízíme drobné nízkorozpočtové zednické i zahradnické práce okolo stavby či rekonstrukce domů, bytů, chatek, zahrad, dvorů, které vám velké firmy často odmítnou vykonat. Zabezpečujeme péči o zeleň, kácení stromů, likvidaci plevele, drobné zahradní stavby, posedy pro myslivce, odvoz zednického odpadu, demoliční práce a drobné zednické práce.

Kouzelník

kouzelník, kouzelník pro děti, kouzelnické vystoup – Magic SHOW, kouzelnická vystoupení na nejrůznější druhy akcí. Kouzlení přímo mezi přítomnými hosty či klienty, jevištní a parketové kouzelnické vystoupení, individuální kouzelnické vystoupení na přání klienta.

Načítání trvalo 3.2431 sekund.