+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bambusové podlahy

Klíčová slova: korkové podlahy, bambusové podlahy

E-mail: korekbambus@bluestudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2011

Popis: Hledáte-li neobyčejné vlastnosti podlahy, volte korkovou podlahu, která má stejnou životnost jako dřevěná. Ale také bambusová podlaha se vyznačuje dlouhou životností. Tyto podlahy se používají zejména kvůli ekologickému hledisku.

Web: korek-bambus-podlahy.cz

Další související informace

Plovoucí podlahy

plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy – Webová stránka obsahující přehled jednotlivých druhů plovoucích podlah. Doporučuje do jakých prostor vybrat ten správný druh plovoucí podlahy, včetně návodů na její pokládku.Plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, parketové vlisy, dřevěné podlahy s dýhou.

Plovoucí podlahy

plovoucí podlahy, podlahy Ostrava – Epodlahy24.cz – Plovoucí podlahy a masivní dřevěné podlahy pro interiér vašeho domu nebo bytu. Plovoucí podlahy jsou trendem poslední doby. Nabízíme i masívní parkety. Vyzkoušejte naše kvalitní plovoucí podlahy

Lité podlahy a Anhydritov

lité podlahy, anhydrit, vylívané podlahy – Lité podlahy jsou velmi žádanou povrchovou finální úpravou podlah, kdy dochází k prefektnímu vyrovnání nerovností podlah. Firma Josef Černý má více než 20ti leté zkušenosti v oboru litých podlah. Těšíme se na spolupráci.

Načítání trvalo 2.4545 sekund.