+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bambusové podlahy

Klíčová slova: korkové podlahy, bambusové podlahy

E-mail: korekbambus@bluestudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2011

Popis: Hledáte-li neobyčejné vlastnosti podlahy, volte korkovou podlahu, která má stejnou životnost jako dřevěná. Ale také bambusová podlaha se vyznačuje dlouhou životností. Tyto podlahy se používají zejména kvůli ekologickému hledisku.

Web: korek-bambus-podlahy.cz

Další související informace

Podlahářství R.A.S.

Pokládka, Podlahy, Podlahy Frýdek-Místek, Renovace – Pokládka dřevěné, PVC, plovoucí podlahy a renovace podlah je podlahářství R.A.S. Radek Šilbach. Mezi nabízené služby našeho podlahářství patří pokládka dřevěné podlahy, laminátové podlahy, koberců, PVC, renovace podlah – broušení, tmelení a lakování, doložení parket, opravy podkladu samonivelační hmotou, apod. Podlahářství R.A.S. Radek Šilbach – kompletní služby podlahářství včetně materiálu a dopravy.

Dřevěné podlahy

podlahy Brno, dřevěné a laminátové podlahy, renova – Firma FERTIG, s.r.o. Brno se zabývá podlahářstvím již od roku 1990. V naší nabídce jsou podlahy z PVC, podlahy z koberců, plovoucí podlahy laminátové i plovoucí podlahy dřevěné. podlahy Brno, dřevěné a laminátové podlahy, renovace podlah, opravy podlahy Brno, pokládka, pokládání koberců, PVC, linoleum výprodej Brno.

Podlahy do kuchyně

Podlahy do kuchyně, plovoucí podlahy, podlahy – Podlahy do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice atd.. Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, koberce, PVC, korkové podlahy, dřevěné terasy. V naší prodejně si vyberete nejen laminátové, dřevěné plovoucí podlahy do kuchyně, které jsou cenově dostupné, otěruvzdorné, tlakuvzdorné a v mnoha barevných variací, ale jiné podlahové krytiny.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.