+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bankovní institut a.s.

Klíčová slova: Bankovnictví, bankovní, finance, IT oceňování

E-mail: info@bivs.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2008

Popis: Vysoká škola akreditovaná MŠMT poskytující Bakalářské Bc. a navazující mag isterské Mgr. studium v Praze, Břeclavi, Jablonci nad N isou, Jihlavě, Karlových Varech, Karviné, Písku, Teplicích a Vyškově v prezenční a kombinované formě bez přijímacích zkoušek. Průběžně aktualizované kurzy, konference, certifikace, projekty EU. Bankovnictví, bankovní, finance, IT, informační technologie, management, správa, veřejná, EU, makléř, pojišťovnictví, oceňování, majetku, finance, ekonomie, ekonomika, vysoká, škola, studium, student, výuka, učení, manažer, manager, diplom, titul, Bc, Ing., Mgr., BIVŠ, certifikace, kurz, EU, IT, informační technologie, MŠMT, BSBA, MBA, DBA, vzdělání, práce, rekvalifikace, přihláška, CŽV, celoživotní, kvalita, učení, zdravotnictví, sociální, služby, přijímací, zkoušky, zkrácené, bakalářské, studium, univerzita, kolej, menza.

Web: www.bivs.cz

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.3422 sekund.