+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bankovní institut a.s.

Klíčová slova: Bankovnictví, bankovní, finance, IT oceňování

E-mail: info@bivs.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2008

Popis: Vysoká škola akreditovaná MŠMT poskytující Bakalářské Bc. a navazující mag isterské Mgr. studium v Praze, Břeclavi, Jablonci nad N isou, Jihlavě, Karlových Varech, Karviné, Písku, Teplicích a Vyškově v prezenční a kombinované formě bez přijímacích zkoušek. Průběžně aktualizované kurzy, konference, certifikace, projekty EU. Bankovnictví, bankovní, finance, IT, informační technologie, management, správa, veřejná, EU, makléř, pojišťovnictví, oceňování, majetku, finance, ekonomie, ekonomika, vysoká, škola, studium, student, výuka, učení, manažer, manager, diplom, titul, Bc, Ing., Mgr., BIVŠ, certifikace, kurz, EU, IT, informační technologie, MŠMT, BSBA, MBA, DBA, vzdělání, práce, rekvalifikace, přihláška, CŽV, celoživotní, kvalita, učení, zdravotnictví, sociální, služby, přijímací, zkoušky, zkrácené, bakalářské, studium, univerzita, kolej, menza.

Web: www.bivs.cz

Další související informace

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.3230 sekund.