+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BARFI-INVEST, a.s.

Klíčová slova: byt, pronájem, nájem, nebytové prostory, reality

E-mail: info@barfi.net

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2010

Popis: BARFI-INVEST a.s. nabízí pronájem bytů, nebytové prostory a kanceláře k pronajmutí, nemovitosti na prodej v Plzni a Karlových Varech. Hlavní činností je správa a pronájem vlastních nebytových prostor i bytů v Plzni a Karlových Varech.

Web: www.barfi.net

Další související informace

Byty Praha, reality ČR

Reality Bydleni Inzerce – Server TRH BYDLENÍ představuje novou službu na realitním trhu. Umožňuje přímou, bezplatnou realitní inzerci jak soukromých, tak i právnických osob. Staví vedle sebe nabídku i poptávku. Informuje o základních pravidlech realitního trhu, seznamuje s nejrozšířenějšími realitními portály, realitními kancelářemi a také s projekty nového bydlení.

Školící prostory v Praze

školicí prostory, pronájem, místnosti, učebny – Nabízíme pronájem školících prostor a atraktivních učeben v nově zrekonstruované budově v centru Prahy. Můžete si vybrat z 32 místností o ploše od 12 do 40 m2 a kapacitou od 6 do 30 osob. Naše školící prostory si můžete pronajmout od 7 do 22 hodin ve všední dny i o víkendu. Dále Vám nabízíme možnost zapůjčení veškeré potřebné techniky a zajišťujeme také občerstvení. U nás máte možnost zorganizovat školení na profesionální úrovni za zajímavou cenu.

Prodej a pronájem bytů -

Byty, prodej, pronájem, nemovitosti, reality – Nabídka bytů k pronájmu a prodeji, největší množství bytů po celé ČR. Chcete prodat byt? Možnost inzerce bytu na našich stránkách, zajistíme Vám právní, realitní i další služby k prodeji bytu či jiné nemovitosti.

Načítání trvalo 3.5588 sekund.