+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BARFI-INVEST, a.s.

Klíčová slova: byt, pronájem, nájem, nebytové prostory, reality

E-mail: info@barfi.net

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2010

Popis: BARFI-INVEST a.s. nabízí pronájem bytů, nebytové prostory a kanceláře k pronajmutí, nemovitosti na prodej v Plzni a Karlových Varech. Hlavní činností je správa a pronájem vlastních nebytových prostor i bytů v Plzni a Karlových Varech.

Web: www.barfi.net

Další související informace

Nebytové prostory Praha

nebytové prostory Praha,nebytové prostory – Developerská společnost nabízí nebytové prostory v oblasti Praha východ k prodeji a nebytové prostory k pronájmu. Nabízíme obchodní prostory, komerční prostory, kanceláře a další nebytové prostory k podnikáni v Praze.

Pronájem kanceláří

Pronájem, kanceláře, prostory, firma, reklama – Zabýváme se pronájmem kanceláří různých velikostí v hlavní tepně Uherského Hradiště. Naší další činností je pronájem reklamních ploch v Uherském Hradišti. Naši kompletní nabídku kanceláří a volných reklamních ploch naleznete na našem webu officefield.cz.

Ubytovani v Praze 7

ubytovani, praha, apartman, byt, pokoj, pronajem, – Hledate ubytovani v centru Prahy na jednu nebo vice noci za dostupnou cenu? Pak jste zde na spravnem miste. Nabizime ubytovani se snidani v komfortne zarizenem apartmanu nebo pokoji s vybornou dostupnosti MHD. Nase ubytovani se nachazi v klidne a presto centralni lokalite Prahy, v sousedstvi parku Letenske sady a nejvetsiho prazskeho parku Stromovka, 5 minut od arealu prazskeho Vystaviste a 20 minut pesi chuzi prez park Letenske sady s nadhernym panoramatickym vyhledem na Prahu od Vaclavskeho namesti a Stareho mesta. Vsechny vyznamne prazske pozoruhodnosti jsou pesi chuzi lehce dosazitelne. Tramvajova zastavka se nachazi pouhych 50 m od ubytovani a stanice Metra (C) je dosazitelna za 5 minut pesi chuzi.

Načítání trvalo 0.0794 sekund.