+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barocco sempre giovane

Klíčová slova: hudba klasika baroko barocco sempre giovane mladé

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2009

Popis: Barocco sempre giovane (česky Baroko stále mladé) je komorní soubor složený z mladých profesionálních hudebníků. Byl založen v roce 2004 v Pardubicích violoncellistou Josefem Krečmerem. Tento, dnes již renomovaný komorní soubor, má za sebou celou řadu významných koncertů, nahrává na CD, vystupuje v televizi a pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem. Mladí interpreti se věnují především hudbě mistrů evropského baroka, klasicismu a též hudbě soudobých autorů. Každý člen BSG je nejen komorním hráčem, ale vystupuje na pódiích též jako sólista v některém z mnoha instrumentálních koncertů, které má soubor v repertoáru. Barocco sempre giovane spolupracuje s významnými sólisty i s celou řadou vynikajících mladých interpretů - zpravidla vítězů významných mezinárodních interpretačních soutěží.

Web: www.barocco.cz

Další související informace

Hudba2000-raritní CD,DVD,

hudba – prodejna raritních hudebních nosičů CD,DVD,LP. Celkem více než 750 tisíc titulů. Novinky, akce rarity.

MP3katalog.net - mp3 ke s

mp3, hudba, zdarma, mp3 hudba ke stažení zdarma – Nejrozsáhlejší český katalog odkazu na MP3 soubory po celém Internetu. Více jak 25 000 MP3 ke stažení zdarma. Přejeme příjemný poslech.

Ourphorum.com

forum hudba filmy hry – Diskusia o PC, hudbe, nových filmoch, počítačových hrách a mobiloch. Viac ako 11000 užívateľov a 20000 príspevkov. Všetko prehľadne roztriedené do niekoľkých kategórií, bez akejkoľvek otravnej reklamy.

Načítání trvalo 3.5606 sekund.