+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barocco sempre giovane

Klíčová slova: hudba klasika baroko barocco sempre giovane mladé

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2009

Popis: Barocco sempre giovane (česky Baroko stále mladé) je komorní soubor složený z mladých profesionálních hudebníků. Byl založen v roce 2004 v Pardubicích violoncellistou Josefem Krečmerem. Tento, dnes již renomovaný komorní soubor, má za sebou celou řadu významných koncertů, nahrává na CD, vystupuje v televizi a pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem. Mladí interpreti se věnují především hudbě mistrů evropského baroka, klasicismu a též hudbě soudobých autorů. Každý člen BSG je nejen komorním hráčem, ale vystupuje na pódiích též jako sólista v některém z mnoha instrumentálních koncertů, které má soubor v repertoáru. Barocco sempre giovane spolupracuje s významnými sólisty i s celou řadou vynikajících mladých interpretů - zpravidla vítězů významných mezinárodních interpretačních soutěží.

Web: www.barocco.cz

Další související informace

Česká kapela, česká hudba

Lidová hudba, moravanka,české lidovky, hudba – Kettner hudba, česká kapela, malá kapela. Nabídka českých kapel, flašinetu, cimbálovky, moravanky a mnohé další pro české a zahraniční turisty. Malá kapela je známá svou mnohaletou tradicí ale i ostatní nabízené české kapely mají bohatou historii.

Poslechová a relaxační CD

Zážitková hudba, poslechová hudba, relaxační hudba – Zážitková, poslechová a relaxační hudba na CD v designové krabičce je ideálním dárkem pro každou příležitost. Hudba k vaření, lenošení, na party, k vínu či čaji. Jednoduchá a nenáročná muzika pro každého.

PENSION BAROKO v Českém Krumlově

PENSION BAROKO ,ubytování Český – Luxusně zařízený penzion Baroko je umístěnv historickém centru města Český Krumlov.V penzionu Baroko je pro Vás připraveno celkem šest pokojů, z toho jeden dvoulůžkový, čtyři čtyřlůžkové a jedno královské apartmá. V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně a parkování. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko je ubytováno zdarma. Za poplatek ubytují i Vašeho psa. Zajištění kompletního menu dle vlastního výběru ve stylové restauraci pro skupiny i jednotlivce.Možnost zajištění loveckých víkendů (srnčí, černá, jelení, daňčí zvěř). Možnost zakoupení rybářského lístku na soukromý rybník (jistota úlovku).

Načítání trvalo 0.0629 sekund.