+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barocco sempre giovane

Klíčová slova: hudba klasika baroko barocco sempre giovane mladé

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2009

Popis: Barocco sempre giovane (česky Baroko stále mladé) je komorní soubor složený z mladých profesionálních hudebníků. Byl založen v roce 2004 v Pardubicích violoncellistou Josefem Krečmerem. Tento, dnes již renomovaný komorní soubor, má za sebou celou řadu významných koncertů, nahrává na CD, vystupuje v televizi a pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem. Mladí interpreti se věnují především hudbě mistrů evropského baroka, klasicismu a též hudbě soudobých autorů. Každý člen BSG je nejen komorním hráčem, ale vystupuje na pódiích též jako sólista v některém z mnoha instrumentálních koncertů, které má soubor v repertoáru. Barocco sempre giovane spolupracuje s významnými sólisty i s celou řadou vynikajících mladých interpretů - zpravidla vítězů významných mezinárodních interpretačních soutěží.

Web: www.barocco.cz

Další související informace

Hudba2000-raritní CD,DVD,

hudba – prodejna raritních hudebních nosičů CD,DVD,LP. Celkem více než 750 tisíc titulů. Novinky, akce rarity.

ŽIVÁ HUDBA - Nová tchýně

živá hudba , kapela svatební , taneční tanec ples – Živá hudba pro svatby plesy a taneční zábavy. Hrajeme pop rock disco evergreeny a swing. Disponujeme vlastní aparaturou a efektovým osvětlením. Hrajeme na profesionální úrovni ve složení 3-5 hudebníků včetně 2 zpěvaček. Ukázky a aktuální termíny jsou na našem webu.

Hudba na svatbu, večírek

DJ na svatbu, hudba na svatbu, fotograf na svatbu, – Hudba na svatbu, nebo na firemní večírek – DJ Velek. DJ na svatbu, firemní večírek, nebo párty. Zajišťuji služby: DJ a fotograf na svatbu, karaoke na párty. Zajišťuji hudbu, DJ, ozvučení a karaoke na vaší akci s vlastní profesionální technikou. S tímto druhem akcí mám několikaleté zkušenosti, proto se na mne můžete s důvěrou obrátit, pokud sháníte na Vaši svatební oslavu, firemní večírek, nebo jiný druh akce DJ s vlastní technikou. Nabízím také zajištění profesionálního fotografa, kterého si můžete objednat v rámci balíčku DJ + fotograf. Více zde: http://www.hudba-na-svatbu.com/

Načítání trvalo 0.0545 sekund.