+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barrandov hills

Klíčová slova: Barrandov, novostavby Praha, nové byty, Crestyl

E-mail: crestyl@crestyl.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2011

Popis: Jako mnohé jiné novostavby v Praze, i projekt Barrandov Hills poskytuje bydlení s širokými možnostmi sportovních aktivit a rekreace. Díky svému umístění ve svahu nabízí bydlení jedinečný výhled na Prokopské údolí a svahy Kavčích hor.

Web: barrandov.crestyl.com/page-mapa.html

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.