+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barrandov TV

Klíčová slova: barrandov, tv, barandov tv, digitální vysílání

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Nová digitální televize Barrandov TV vysílá od 11. ledna 2009 pozemním digitálním vysíláním. Program televize Barandov se skládá z převzatých pořadů a vlastní tvorby. Začátkem ledna 2009, konkrétně 11. 1. 2009 v 11:00 hodin, začala vysílat nová digitální televize Barandov TV. Signál televize Barrandov je šířen pozemním digitálním vysíláním, pomocí satelitu, kabelovou televizí nebo IPTV. Diváci s jiným příjmem televize Barandov TV bohužel nenaladí. Nová televize mohla vzniknout díky zavádění digitalizace televizního signálu a je první vlaštovkou v této oblasti.

Web: barandov-tv.infolive.cz/

Další související informace

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.