+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barvy na vlasy

Klíčová slova: barvy, vlasy

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2010

Popis: Už v antickém Římě znali stovky metod jak pomocí přírodních látek změnit barvu vlasů. Informace o barvách na vlasy. Historie barvení vlasů, metody barvení vlasů, jaké barvy se používají, nejznámější výrobci.

Web: barvynavlasy.ic.cz

Další související informace

Cheds Praha - barvy na te

barvy, mořidla, na textil, na dřevo, na kůži – Výroba a prodej barev na textil, dřevo a kůži již od roku 1992. Nabízíme širokou škálu barevných odstínů, které vyrábíme i na zakázku. Barvy na hračky, pro školy, na batikování, pro profesionální i amatérské výtvarníky.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.2398 sekund.