+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazar Mix Ostrava

Klíčová slova: Zastavárna Bazar Mix Ostrava, výkup, prodej

E-mail: bazarmixcz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2010

Popis: Zastavárna Bazar Mix Ostrava zajistí výkup a prodej vašeho zboží. Sháníte extra peníze? Potřebujete peníze ihned? Bazar Mix Ostrava vykupuje použité oblečení, elektroniku a vše na elektřinu, sklo a porcelán, starožitnosti a sběratelský materiál, zlato a výrobky ze zlata. Zajistí i výkup a prodej nemovitostí a pozemků. Samozřejmě před nabídnutím zboží je nutné dodržovat jistá pravidla – oblečení musí být například dodáno v čistém stavu. Většina zboží se zde vykupuje i na náhradní díly, nejste tedy nijak omezeni funkčností vašich věcí. Kromě výkupu si můžete nakoupit v sekáči oblečení, elektroniku nebo sklo, porcelán a starožitnosti. Kromě výkupu a prodeje zde máte možnost si zapůjčit peníze podle hodnoty přineseného zboží. Půjčky oproti zástavě se pohybují od 0,35% denně. Zastavuje se takřka vše kromě nábytku. Zboží se ocení stejným způsobem jako u výkupu tj. zjištěním aktuální ceny prodeje a zapůjčená adekvátní částka je vaše. Neváhejte, zastavte vaše zlato, stříbro, mobilní telefon, elektroniku nebo starožitnost a ulevte vaší momentální finanční nepřízni.

Web: www.bazarmix.cz

Další související informace

ALF REFIN s.r.o.

Realitní kancelář,ALF REALITY,byt, prodej,pronájem – Realitní kancelář ALF REFIN s.r.o. Vám zajistí prodej, nákup a pronájem všech druhů nemovitostí. Mezi další poskytované služby patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, asistence našich realitních a finančních makléřů do konce realizace celého obchodu. Naše kancelář se Vám postará o veškerou komunikaci spojenou s Vaším novým nájemníkem, včetně zajištění drobných i větších oprav spojených s užíváním nemovitosti.

Nekupto

bazar, zastavárna, nákup, prodej, půjčovna – Nabízíme zprostředkování prodeje a nákupu, vykupujeme věci, zastavujeme movité a nemovité věci, vyklízíme byty a jiné nemovitosti stěhování, výkup elektromotorů, zahradní technika aj. Nabízíme zprostředkování prodeje a nákupu, vykupujeme věci, zastavujeme movité a nemovité věci, vyklízíme byty a jiné nemovitosti stěhování, výkup elektromotorů, zahradní technika aj.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.