+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.

Klíčová slova: pozemky, domy, byty, developer, správa, nemovitost

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2011

Popis: Společnost BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o. provádí investiční výstavbu rezidenčních a obchodně-administrativních projektů (výběr lokality, návrh projektu, realizace záměru, prodej/pronájem, správa objektů) a kompletní servis při prodeji nemovitostí (rekognoskace nemovitosti, inventura vlastnických vztahů, propagace, převod vlastnictví)

Web: www.beta1.cz

Další související informace

Reality z celé ČR

reality, byty, rodinné domy, pozemky – Reality-Nemovitosti-CR.cz - reality jinak. Nemovitosti, reality bez hranic. Byty, domy, pozemky, komerční prostory, kanceláře, nemovitosti z 90% exkluzivně. Prodej reality, pronájem, nemovitosti za výhodné ceny a profesionálně!

Reality Brno

Reality, Brno, nemovitosti, prodej, nákup, byty – Server Brno reality obsahuje nabídku realit k prodeji a pronájmu z Brna, Brno-venkov a Jihomoravského kraje realitní kanceláře Romfeld, s.r.o. Naše služby jsou pro kupující či prodávající reality z Brna na nejvyšší úrovni kvality.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.3744 sekund.