+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpečnostní agentury

Klíčová slova: Bezpečnostní agentury, Bezpečnostní agentura

E-mail: link@vpraxi.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2010

Popis: Bezpečnostní agentury kompletní informace o bezpečnostních agenturách. Kamerové systémy, hlídání osob a majetku. Zároveň zajišťujeme i pořadatelskou službu pro fotbalové zápasy, kde jsme schopni nabídnou kompletní servis. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Web: bezpecnostni-agentury.vpraxi.cz/

Další související informace

Gracilis s.r.o.

Bezpečnostní listy, HACCP, – Naše firma nabízí profesionální servis v oblasti nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky. Zpracujeme Vám bezpečnostní listy dle aktuální české a evropské legislativy včetně překladů z AJ a NJ (další jazyky po dohodě). U zpracovávaného bezpečnostního listu vždy kontrolujeme klasifikaci a upravujeme jej tak, aby vyhovoval aktuálním legislativním požadavkům. Kromě výše uvedeného, jsme ochotni Vám zpracovat návrhy etiket, vytvořit pravidla o bezpečnosti, atd. Jsme schopni zajistit kompletní servis pro Vaši firmu v oblasti nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky včetně školení. Jako novinku nabízíme zpracování bezpečnostních listů ve slovenském jazyce dle SK legislativy.

Bezpečnostní mříže

Bezpečnostní mříže, mříže bezpečnostní, mříže – Bezpečnostní mříže, výroba a montáž. Bezpečnostní mříže do oken, mříže na balkon. Zámečnická zakázková výroba: zábradlí, ploty a oplocení, brány, mříže, kovové schodiště nebo schůdky, dvoukřídlá i pojízdná vrata.

Bezpečnostní kování

bezpečnostní kování na dveře, bezpečnostní kování – Bezpečnostní kování Rostex, bezpečnostní kování Vemak, bezpečnostní kování na dveře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej, široká škála ochranného a bezpečnostního kování na dveře, bezpečnostní zámky, kliky ke dveřím, poštovní schránky i příruční pokladny.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.