+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpečnostní tabulky

Klíčová slova: bezpečnostní tabulky, bezpečnostní značky

E-mail: bezpecnostni.tabulky.znacky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Váš rádce v oblasti bezpečnosti práce. Obsahem serveru je legislativa okolo značení bezpečnostními tabulkami a BOZP, dále různé doporučení a tipy, jak správně zařídit daný objekt bezpečnostním značením.

Web: www.bezpecnostni-tabulky-znacky.cz

Další související informace

NoNap CZ s.r.o.

úklid, ostraha, bezpečnostní služby, úklidové služ – Vzhledem k rozšíření oblastí služeb, které společnost poskytuje i na facility services a správu budov, došlo dne 23.12.2009 ke změně názvu společnosti z NoNap Security s r.o. na NoNap CZ s r.o. Kromě poskytování samostatných služeb jako je ostraha, úklid a údržba nemovitostí jsme rozšířili nabídku služeb v oblasti facility managementu. Na základě vašich požadavků zajistíme všechny činnosti, které se rozhodnete outsourcovat - od zajištění pronájmu budov, přes recepční služby, základní logistické služby, údržbu nemovitostí a další. Facility management je zajistí potřeby moderních organizací tak, aby se mohlo vedení plně soustředit na vlastní činnost. Kompletní služby bezpečnostní agentury jsme doplnili o školení a zajišťování povinností organizací na úsecích BOZP a požární ochrany.

Kv.Řezáč

ochranné sítě, brankové sítě, bezpečnostní sítě – Firma Kv.Řezáč vyrábí a dodává sportovní sítě, švihadla, a další provaznické výrobky pro školy, školky a dětská hřiště. Nabízíme kvalitní ochranné sítě kolem sportovišť, stínící a vymezovací sítě. Sítě a provaznické výrobky od Kv.Řezáč pro použití v průmyslu a zemědělství. Nabízíme pěstitelské sítě, sítě na kontejnery, bezpečnostní sítě a žebříky, ochranu železničních vagónů, rybářské sítě.

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování, bezpečnostní kování na dveře – Bezpečnostní kování, zámky, vložky, klíče ( zn. TITAN, VEMAK, IFAM, JMA, GUARD, HOBES, FAB, ROSTEX Vyškov, TOKOZ, KOMAS, BRANO, DORMA, GEZE ), příruční pokladny a poštovní schránky. Výroba klíčů, přestavby vložek a visacích zámků, generální systémy.

Načítání trvalo 2.5308 sekund.