+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpo Plzeň s.r.o.

Klíčová slova: bezpečnost práce,požární ochrana,školení,revize

E-mail: bezpoplzen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2013

Popis: Kompletní služby v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Provádíme veškeré druhy školení dělnických profesí, např. školení obsluh stavebních strojů, manipulačních vozíků, jeřábníků, atd. Dále provádíme revize vyhrazených zařízení (zdvihacích, plynových, elektrických, tlakových nádob). Zajišťujeme funkci koordinátora na staveništi, zpracováváme požárně bezpečnostní řešení stavby-tzv. požární zprávy. Nabízíme poradenství v ekologii (odpady, chem. látky, atd.).

Web: www.bezpo.com

Další související informace

Maha Nail Studio Romana

Rekvalifikace,školení,kurzy,kosmetika,velkoobchod – Pořádáme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: permanentní make-up - mikropigmentace, kosmetika, vizážistika, modeláž umělých nehtů, manikúra, pedikúra. Školíme permanentní prodlužování řas a Nail Art. Dodáváme veškerý materiál a produkty.

Školení v Brně

školení, brno – Školicí středisko Motiv P nabízí kongresové prostory a služby na profesionální úrovni. Středisko se nachází v klidné části v blízkosti centra Brna, ve druhém podlaží sídla společnosti. Má výbornou dopravní dostupnost.

Školení BOZP a PO online

školení,bozp,po,online – ON-LINE školení BOZP a PO formou e-learningového kurzu pro firmy a jednotlivce. Naše e-learningové kurzy obsahují jednak teoretický výklad dané problematiky, tak i test k ověření znalostí. Po jeho úspěšném vykonání zaměstnanec získává certifikát (osvědčení) potvrzený garantem kurzu.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.