+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezpo Plzeň s.r.o.

Klíčová slova: bezpečnost práce,požární ochrana,školení,revize

E-mail: bezpoplzen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2013

Popis: Kompletní služby v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Provádíme veškeré druhy školení dělnických profesí, např. školení obsluh stavebních strojů, manipulačních vozíků, jeřábníků, atd. Dále provádíme revize vyhrazených zařízení (zdvihacích, plynových, elektrických, tlakových nádob). Zajišťujeme funkci koordinátora na staveništi, zpracováváme požárně bezpečnostní řešení stavby-tzv. požární zprávy. Nabízíme poradenství v ekologii (odpady, chem. látky, atd.).

Web: www.bezpo.com

Další související informace

Školení BOZP a PO online

školení,bozp,po,online – ON-LINE školení BOZP a PO formou e-learningového kurzu pro firmy a jednotlivce. Naše e-learningové kurzy obsahují jednak teoretický výklad dané problematiky, tak i test k ověření znalostí. Po jeho úspěšném vykonání zaměstnanec získává certifikát (osvědčení) potvrzený garantem kurzu.

Kurzy němecého jazyka

německý jazyk,němčina,kurzy,školení – Bohatý výběr kurzů němčiny je realizován pod pokličkou profesionality, perfektního zázemí, špičkového technického vybavení a letité praxe. O své budoucí znalosti se nemusí obávat jak začátečníci, tak zkušení a profesionální němčináři.

Výuka francouzsštiny

francouzština,francouzský jazyk,výuka,školení – Prvotřídní výuka francouzštiny Vás připraví na dennodenní komunikaci se zákazníky a potenciálními klienty ve Vašem oboru podnikání. Aplikujte v rámci svého vzdělávání pouze prověřené a velice flexibilní učební metody, kterými se dlouhodobě honosí právě jazykové centrum Berlitz, jež vyniká letitou historií a týmem profesionálních lektorů.

Načítání trvalo 0.3479 sekund.