+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bílý čaj

Klíčová slova: bílý čaj, sypaný bílý čaj

E-mail: weby@games-stores.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Bílý čaj má zlatavý nálev a jemné nasládlé aroma. Bílý čaj se dříve označoval jako čaj císařů, protože byl tak vzácný, že si jej běžný člověk Bílý čaj má zlatavý nálev a jemné nasládlé aroma. Bílý čaj se dříve označoval jako čaj císařů, protože byl tak vzácný, že si jej běžný člověk nemohl dovolit.

Web: bily.chutnycaj.cz/

Další související informace

Penzion Bílý Mlýn

restaurace, penzion, Liberec, Bílý Mlýn, – Bílý Mlýn má výbornou polohu pro lyže i cyklistiku v Jizerských horách i na Ještědu, firemní klienti ocení klid a soukromí. K dispozici je salonek pro 30 osob (firemní školení, svatební hostiny), wi-fi připojení k internetu, letní terasa, dětské hřiště.

OREA Hotel Bílý Hořec v Harrachově

OREA Hotel Bílý Hořec,ubytování v – OREA Hotel Bílý Hořec se nachází v Harrachově a je ideálním místem pro náročnou klientelu. Hotel nabízí luxusní relaxační centrum ve stylu římských lázní.OREA Hotel Bílý Hořec v Harrachově nabízí k ubytování 90 lůžek v 38 pokojích, ve složení 31 dvoulůžkových, 7 rodinných čtyřlůžkových - dva pokoje po 2 lůžkách se společným sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV, telefonem. Internetové připojení je samozřejmostí. OREA Hotel Bílý Hořec v Harrachově nabízí stravování v hotelové Bellevue restaurantu s kapacitou 90 míst, Lobby bar - 30 míst, Letní zahrádka - 48 míst.Velmi příjemně zařízené prostory slouží jako římské lázně - parní lázeň, aromaterapie, soft sauna, koupele dolních končetin, vířivá vana, masáže, kosmetika.

Načítání trvalo 2.4947 sekund.