+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BioVendor - Klinické produkty

Klíčová slova: klinické produkty

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2007

Popis: Medicínské a zdravotnické přístroje a nástroje pro diagnostiku i léčbu, které jsou denně ověřovány lékaři po celém světě v oborech jako je ultrasonografie, endoskopie, ortopedie, pacientský monitoring.

Web: kp.biovendor.cz

Další související informace

lisap

Lisap, vlasová kosmetika, produkty pro kadeřníky, – Jsme výhradním distributorem profesionální vlasové kosmetiky Lisap pro ČR. Nabízíme barvy na vlasy, melíry, stylingové produkty ( gely, laky, tužidla, vosky, lesky apod.), přípravky pro regeneraci vlasů (šampóny, kondicionéry, masky atd.), permanentní narovnávače atd.

Výrobky ze zabijačky

produkty z domácí zabijačky,Pandrhola Brno, – Rodinná firma Pandrhola Brno vyrábí a prodává kvalitní produkty z pravé domácí zabijačky. Domácí jitrnice, škvarky, jelítka, tlačenky, prejt... Pandrhola vyrábí klasiku po vesnicku - ručně. Všechny produkty jsou bez éček a jiných aditivních látek.

BIO džúsy značky FROODS

100 dzusy, BIO, BIO dzusy, Bio produkty – Na stránkách biodzusy.com najdete široký sortiment BIO džusů které nabízíme pod značkou FROODS. Na stránkách si můžete pohodlně vybrat z široké nabídky džusů.

Načítání trvalo 1.7235 sekund.