+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Black Angel Bar Praha 1

Klíčová slova: bar, praha 1, bary, praha, cocktail bar, v praze

E-mail: angel@dvoran.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2012

Popis: Skvělý Cocktail Bar v Praze 1 s atmosférou 30. let přímo na Staroměstském náměstí. Vynikající pití za rozumné ceny. Profesionální barmani, originální koktejly, whisky a drinky z původních receptur a unikátní atmosféra řadí Black Angels mezi nejlepší bary v Praze!

Web: www.blackangelsbar.cz/

Další související informace

Levné letenky Káhira

letenky, letenky, Káhira, Praha, ubytování – Káhira je hlavní město Egypta a nejlidnatější město afrického kontinentu. Vzhledem ke své pozici na kulturním rozhraní Afriky, Asie a Evropy a důležitosti, kterou hrála v dějinách, získala Káhira přezdívku Matka světa. Samotné centrum Káhiry je velice zajímavé, a tak pokud se zde zdržíte na více dní, rozhodně nebudete litovat. Kupte si u nás tedy letenky Káhira a leťte tam letadlem, protože je to nejrychlejší dopravní prostředek. Navíc vám může nabídnout mnoho výhod.

Levné letenky Bangkok

letenky, letenka, Bangkok, Praha, ubytování – Bangkok (název se do češtiny překládá jako Město andělů) je hlavní město Thajska a jedno z předních světových středisek turistického ruchu. Bangkok leží v ploché krajině na řece Chao Phraya těsně před jejím ústím do Thajského zálivu. Klima v Bangkoku je tropické, ovlivněné monzuny. Bangkok leží jen kousek od moře, a tak se zde můžete koupat v moři nebo opalovat na pláži. Kupte si u nás tedy letenky Bangkok a rozhodně si svou dovolenou také užijete.

Levné letenky Dillí

letenky, letenka, Dillí, Praha, ubytování – Dillí je druhé největší město Indie (po Bombaji). Městem protéká řeka Jamuna, jedna z nejposvátnějších hinduistických řek. Dillí leží v severní části země na rozloze 1 483 čtverečních kilometrů v průměrné nadmořské výšce 293 metrů nad mořem. Na délku i na šířku má město kolem 50 km. Pokud se tedy chcete do Dillí vypravit, kupte si u nás letenky Dillí a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout celou řadu výhod.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.