+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Black Angel Bar Praha 1

Klíčová slova: bar, praha 1, bary, praha, cocktail bar, v praze

E-mail: angel@dvoran.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2012

Popis: Skvělý Cocktail Bar v Praze 1 s atmosférou 30. let přímo na Staroměstském náměstí. Vynikající pití za rozumné ceny. Profesionální barmani, originální koktejly, whisky a drinky z původních receptur a unikátní atmosféra řadí Black Angels mezi nejlepší bary v Praze!

Web: www.blackangelsbar.cz/

Další související informace

Levné letenky Tunis

letenky, letenky, Tunis, Praha, ubytování – Tunis je hlavním městem Tuniska. Leží na severozápadním pobřeží Tuniska poblíž jezera Le Lac. Průměrná teplota v Tunisu se v lednu pohybuje okolo 10 °C, v červenci okolo 26 °C. Tunis leží přímo u moře, a tak je oblíbeným cílem mnoha turistů mířících k moři. Můžete se zde opalovat na pláži nebo koupat v moři. Kupte si u nás tedy letenky do Tunisu a rozhodně své dovolené nebudete litovat. Letadlo vám navíc může nabídnout celou řadu výhod, které oceníte.

Levné letenky Bangkok

letenky, letenka, Bangkok, Praha, ubytování – Bangkok (název se do češtiny překládá jako Město andělů) je hlavní město Thajska a jedno z předních světových středisek turistického ruchu. Bangkok leží v ploché krajině na řece Chao Phraya těsně před jejím ústím do Thajského zálivu. Klima v Bangkoku je tropické, ovlivněné monzuny. Bangkok leží jen kousek od moře, a tak se zde můžete koupat v moři nebo opalovat na pláži. Kupte si u nás tedy letenky Bangkok a rozhodně si svou dovolenou také užijete.

Levné letenky Budapešť

letenky, letenka, Budapešť, Praha, ubytování – Budapešť je hlavní město Maďarska, hospodářské, dopravní a kulturní centrum země a 8. největší město Evropské unie. Je také správním centrem Pešťské župy. Historické centrum Budapeště je hodně zajímavá oblast, kterou byste si neměli v Budapešti nechat ujít. Kupte si u nás tedy letenky Budapešť a leťte do Maďarska letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout mnoho výhod, které na své cestě oceníte. Cesty do Budapeště rozhodně nebudete litovat.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.