+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bm Klima s.r.o

Klíčová slova: zdroj chladu,klimatizace,Clivet, Thermokey,Refrion

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2013

Popis: Oficiální distributor zdrojů chladu firmy Clivet,dodávka kondenzátorů a suchých chladičů firmy Refion a Thermokey. Tepelná čerpadla. Dodávka zdrojů chladu přímo na stavbu, zprovoznění, záruční i pozáruční servis.

Web: www.bmklima.cz/

Další související informace

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.