+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bobrosvištu

Klíčová slova: Turistický oddíl mládeže, Bobrosvišti, volný čas

E-mail: klimipetr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Stránky Turistického oddíl mládeže Bobrosvišti Velká Bíteš. Jsme turistický oddíl, který se celoročně věnuje dětem. Každý týden se scházíme v klubovně. Dále pořádáme jednodenní a víkendové akce, každoročně pořádáme také letní stanový tábor. Činnost směřujeme k všestrannému rozvoji dětí. Důraz klademe na žití v souladu s přírodou, ochranu životního prostředí.

Web: www.bobrosvisti.estranky.cz/

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Kokiskashop - internetový

dům a bydlení, zahrada, volný čas – Internetové obchodní centrum s širokou nabídkou sortimentu pro sport, outdoor, zahradu i bydlení. Kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Kokiskashop - internetový obchodní dům. dům a bydlení, zahrada, volný čas

Načítání trvalo 0.3291 sekund.