+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bobrosvištu

Klíčová slova: Turistický oddíl mládeže, Bobrosvišti, volný čas

E-mail: klimipetr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Stránky Turistického oddíl mládeže Bobrosvišti Velká Bíteš. Jsme turistický oddíl, který se celoročně věnuje dětem. Každý týden se scházíme v klubovně. Dále pořádáme jednodenní a víkendové akce, každoročně pořádáme také letní stanový tábor. Činnost směřujeme k všestrannému rozvoji dětí. Důraz klademe na žití v souladu s přírodou, ochranu životního prostředí.

Web: www.bobrosvisti.estranky.cz/

Další související informace

Návrhy interiérů Brno

rekonstrukce panelových bytů Brno, rekonstrukce by – Realizujeme rekonstrukce a přestavby včetně dodávky materiálů a zajištění projektové a inženýrské činnosti. Provádíme rekonstrukce panelových bytů v Brně a rekonstrukce bytových jader. Návrhy interiérů Brno, realizace

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.2957 sekund.