+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOHEMIA CL s.r.o.

Klíčová slova: víno,olivy,olivové oleje,degustace,delikatesy,rybí

E-mail: bohemiacl@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2009

Popis: Jsme velkoobchodní firma vína a potravin pro nezávislé maloobchody. Její hlavní činností je distribuce zboží do gastronomie a vinoték. Dále poskytujeme komplexní servis od výběru vína, sestavení vinného lístku až po řízené degustace.

Web: www.bohemiacl.cz

Další související informace

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Víno online - eshop itals

víno, víno online, italský vína, eshop, šumivé – E-shop kde najdete italský vína a ušlechtilé destiláty. Světově známá vína ze slavných oblastí. Nabízíme víno bílé, víno červené, víno růžové a šumivé. Asti DOCG, Brachetto DOCG, přes svěží Prosecco a hodnotné Lambrusco až k projektu Alta Langa.

Načítání trvalo 0.2727 sekund.