+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOIS Opava, a.s.

Klíčová slova: střelnice,prodejna zbraní, ochrana majetku a osob

E-mail: bois@bois.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2010

Popis: BOIS neboli Bezpečnostní ochranná informační služba, zajišťující komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob. V suterénu společnosti je také zabudována střelnice, kde si mohou zájemci zastřílet jak ze své zbraně, tak ze zbraní půjčených či zakoupených v prodejně v prvním patře budovy. BOIS zajišťuje také přípravu ke zkoužce odborné způsobilosti nebo-li zbrojního průkazu.

Web: www.bois.cz

Další související informace

Svět pohody a odpočinku

Hawaj svět pohody a odpočinku – Internetový obchod,nabízející bazény, trampolíny, party stany, nafukovací čluny, elektromotory značky Watersnake,nafukovací postele,koloběžky a houpačky.Vše skladem. Vyberte si z bohaté nabídky. Dobírkou kamkoliv po ČR.

Lékárna global - internetová lékárna online

lékárna, online lékárna, ubnutí a diety, celulutid – Lékárna Global, internetová lékárna online - vše pro zdraví, imunitu a krásu. Obchod nabízí velký sortiment potravinových doplňků pro vaše zdraví. V nabídce dále naleznete mnoho produktů od oblíbených firem jako je Starlife, Klas, Weleda, Aromedica apod. Vitamínové a minerální přípravky a dále.

Dodávkový Expres

Dodávková doprava. Expresní doprava nákladu a osob – Jste firma, která potřebuje expresně přepravit zásilku? Potřebujete přepravit vámi zakoupené zboží nebo např. stavební materiál z obchodu? Potřebujete převést nábytek či přestěhovat? Jsme tu pro vás, kdykoliv si vzpomenete, jezdíme včetně sobot, nedělí, svátků, i ve večerních a nočních hodinách, expresně, spolehlivě, levně!

Načítání trvalo 3.2792 sekund.