+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOIS Opava, a.s.

Klíčová slova: střelnice,prodejna zbraní, ochrana majetku a osob

E-mail: bois@bois.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2010

Popis: BOIS neboli Bezpečnostní ochranná informační služba, zajišťující komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob. V suterénu společnosti je také zabudována střelnice, kde si mohou zájemci zastřílet jak ze své zbraně, tak ze zbraní půjčených či zakoupených v prodejně v prvním patře budovy. BOIS zajišťuje také přípravu ke zkoužce odborné způsobilosti nebo-li zbrojního průkazu.

Web: www.bois.cz

Další související informace

CA Stanislavstur

Ubytovani v Praze a CR.Konference, business,relax. – Cestovni agentura do CR se zamerenim na skandinavce. Poskytujeme ubytovani po cele CR s ruznym zamerenim - business, konference, odpocinek, turistika, lazenske pobyty. Dale poskytujeme prohlidky Praha a dalsich mest CR, pruvodce, vylety mimo Prahu, myslivost, lazenstvi, vino, pivo, teambuildingy, business meetingy, konference, sport, ceske tradice, kulturni akce,spolecenske akce atd.

Účetní software

Vývoj a aplikace účetního software. Kompletní prog – Vývoj a aplikace účetního software. Kompletní programové vybavení pro účetnictví, mzdy, majetek, software na zakázku. .................................................................................................

Ochrana pred požiarmi

požiarna ochrana, bezpečnosť a ochrana zdravia – Spoločnosť Pyroconsulta, s.r.o. patrí medzi popredných poskytovateľov komplexných služieb v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP). Spoločnosť pôsobí na území Slovenskej a Českej republiky, svoje služby poskytuje v slovenskom a anglickom jazyku ako aj prostredníctvom e-learningu.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.