+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bonsaj - živé umělecké dílo

Klíčová slova: bonsaj, bonsai, strom v misce, suiseki, uro,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Bonsaj - rostlina s mnohaletou historií a kouzlem. Slovo bonsaj v doslovném překladu znamená strom v misce. Zahrnuje v sobě prvky pěstitelství a umění. Pěstování bonsají lze stopovat do velmi dávné doby. Je velmi obtížné stanovit kritéria "co je a není bonsaj". Bonsaj je nikdy dokončeným uměleckým dílem, které tvoří vlastní rostlina, pěstební miska a povrch půdy. Lze je dělit podle mnoha způsobů, nejběžnější je podle velikosti a podle umění. Bonsaje nejsou žádným speciálním rostlinným druhem. Jsou pěstovány z normálních stromů a keřů, které rostou kolem nás.

Web: o-bonsajich.estranky.cz

Další související informace

Pension Olga v Klecanech

pension, ubytování, Pension Olga, ubytování v – Nový rodinný penzion Olga je situován v Klecanech v klidném prostředí s výbornou dostupností pražské MHD (metro C do 15 min), výstavního areálu PVA Letňany i nákupních center včetně multikina. V okolí je krásná přírodní zóna v povodí Vltavy, cyklistické trasy do Prahy - Troje aj. Nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV. Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. K dispozici je společenská místnost, jídelna a relaxačně upravená zahrada.

Hotel Riviera v Jedovnici

Hotel Riviera,ubytování v – Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice , které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Hotel Riviera nabízí pokoje s balkonem, umývadlem s teplou a studenou vodou a s WC, sprchy jsou společné na patře.Příjemný hotel Riviera nabízí svým hostům kromě ubytování i stravování v restauraci a letní terasu. K rekreačním aktivitám slouží také rybník Olšovec a mnoho turistických a cykloturistických tras.Snídaně teplý a studený bufet, večeře výběr z menu.

Turecko-exotická dovolená

Turecko, dovolená v Turecku, letenky do Turecka – Pokud toužíte po exotické dovolené, kde čas strávený u moře můžete střídat s návštěvou skvostných historických památek, vydejte se do kouzelného Turecka. Základní informace o dovolené v zemi získáte na našich stránkách.

Načítání trvalo 3.7966 sekund.