+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bonsaj - živé umělecké dílo

Klíčová slova: bonsaj, bonsai, strom v misce, suiseki, uro,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Bonsaj - rostlina s mnohaletou historií a kouzlem. Slovo bonsaj v doslovném překladu znamená strom v misce. Zahrnuje v sobě prvky pěstitelství a umění. Pěstování bonsají lze stopovat do velmi dávné doby. Je velmi obtížné stanovit kritéria "co je a není bonsaj". Bonsaj je nikdy dokončeným uměleckým dílem, které tvoří vlastní rostlina, pěstební miska a povrch půdy. Lze je dělit podle mnoha způsobů, nejběžnější je podle velikosti a podle umění. Bonsaje nejsou žádným speciálním rostlinným druhem. Jsou pěstovány z normálních stromů a keřů, které rostou kolem nás.

Web: o-bonsajich.estranky.cz

Další související informace

Penzion Menšík v Kroměříži

penzion, ubytování, Penzion Menšík, ubytování v – Náš penzion v Kroměříži se nachází v příjemném prostředí a hlavně v srdci historického centra města Kroměříže. Nabízíme celoroční ubytování s výhledem na překrásný Arcibiskupský zámek. V našem penzionu je kapacita 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, TV, satelitem a připojením k internetu. Dva pokoje s možností přistýlky. Penzion je po kompletní, moderní rekonstrukci. Ubytování je vhodné i pro cyklisty a turisty, kteří chtějí poznávat krásy města.

CITY Hotel v Brně

CITY Hotel ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,City, – City Hostel Brno se nachází na Vídeňské ulici č. 183/124 a poskytuje nejlevnější ubytování v Brně. Nabízíme celoroční levné ubytování ve více než 48 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je dostatečně vysoká i větším skupinám turistů. Mame možnost i dlouhodoběho ubytováni zajemců.Hostel nabízí pokoje s vlastnim socialnim zařizenim za bezkonkurenčně nejlevnější ceny v Brně a pokoje se společním sociální zázemím na každém patře oddělené pro muže a ženy.Všichni hosté pak mají k dispozici společné kuchyňky. Těšíme se na Vaši návštěvu .

Brněnská autoškola VaV

autoškola, autoškola v Brně, Brno, školení řidičů – V brněnské autoškole v centru města Vás naučí být správným řidičem. Naučíte se řídit motorku, auto či náklaďák a budete vzpomínat na autoškolu VaV- Vosinek a Vosinková. Ano, VaV, to je správná autoškola pro Brno a okolí. Naučtese řídit Vaše auto.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.