+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boty Baťa

Klíčová slova: dámské boty Baťa, kozačky Baťa, lodičky Baťa,

E-mail: info@bata-levne.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Webová stránka pro dámy a ženy, věnovaná slavnému výrobci české obuvi - firmě Baťa. Představuje jednotlivé dámské boty Baťa, módní trendy i návod, jak si dámské boty Baťa dobře vybrat. Důležitým faktorem pro výběr kvalitních dámských bot je nejen jejich vzhled, ale zejména jejich pohodlnost. Dámské boty Baťa se vyrábějí z nepřeberného množství materiálů od PVC po kožené boty. Kůže je od pradávna symbolem elegance. Dámské boty stejně jako oblečení podléhají módním trendům a stejně jako v oblečení zde existují klasické a nestárnoucí modely, které nás dámy doprovázejí po mnoho let.

Web: www.bata-levne.cz

Další související informace

katalog tchibo

katalog tchibo, dámské oblečení, káva – Aktuální katalog pro oblečení od společnosti tchibo.cz. Každý týden zde najdete nový cz katalog Tchibo pro oblečení, nábytek, hračky, šperky či nástroje do zahrady.

Taneční boty, dresy

taneční boty, boty na balet, piškoty, step, boty – Taneční boty a taneční obuv pro balet, zumbu, step, splečenské tance, disco, street dance, jazz, gymnastiku, aerobick, boogie nebo rock´n´roll. Eshop s taneční obuví, tanečním oblečením, dresy a doplňky.

Dámská móda

dámské tričko, dámská halenka, dámské spodní prád – Oděvy dámské představují v současnosti velice rozšířenou oděvní kategorií. Svým obsahem pokrývají potřeby dnešních moderních žen.Oděvy dámské představují v současnosti velice rozšířenou oděvní kategorií. Svým obsahem pokrývají potřeby dnešních moderních žen. Dámská móda je ucelená nabídka oděvů pro různé příležitosti.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.