+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bratři Vidrnové UNIGENA

Klíčová slova: Hudba, svatba, večírek, oslava

E-mail: lukas.vidrna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Hudební produkce na Vaší svatbu, narozeninovou oslavu či firemní večírek. Hudba všech žánrů, rozumná cena. Přestože hrajeme ve dvou, uslyšíte nás hrát nejen na klávesy a kytaru, ale také na trubku, saxofon a klarinet.

Web: www.unigena.eu

Další související informace

práce přes internet

výdělek přes internet – nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.

VIP Svatba

vip, svatba, koordinace svateb, realizace svateb – Podoba svatby je výhradně ve Vaší kompetenci, lze zrealizovat luxusní, pohádkovou, tradiční, církevní, ale i tématickou či extrémní svatbu, řídit se budu Vaším přáním. VIP Svatba - koordinátorka svateb Petra Čiháková.

Kapela na svatbu

kapela,hudba,živá,svatba – Zajistíme vám kapelu pro váš maturitní ples, živou hudbu pro vaše taneční, prodloužené, firemní večírky nebo třeba i rodinné oslavy. Hudební produkce je nezbytnou součástí svatebního veselí. Kapela dotváří atmosféru významného dne.

Načítání trvalo 0.0869 sekund.