+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brigáda, práce, kariéra

Klíčová slova: Práce, brigáda, kariéra, zaměstnání

E-mail: info@nebojtesezeptat.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2012

Popis: Možnost pro každého bez rozdílu začít novou kariéru na vedoucích místech, nebo si jen přivydělat ke své práci. Neděláme rozdíly ve věku, či zkušenostech, zaučíme každého.Nebojte se nás zeptat jak, rádi Vám odpovíme.

Web: www.nebojtesezeptat.cz

Další související informace

Vychytaný vedlejšák

práce, brigáda – Chcete si přivydělat? Nabízím propracovaný program postavený na provizním systému nadnárodní společnosti FM Group, díky které si můžete během jediného roku vytvořit ke svému dosavadnímu příjmu další finanční zdroj ve výši 10 - 50 tisíc měsíčně.

Provizní systém WebSeller

affiliate,provizní systém,práce doma,práce,výdělek – Provizní systém WebSeller umožňuje všem svým partnerům rozšířit své portfólio o internetové služby: tvorba www stránek, trvorba internetových obchodů, optimalizace pro vyhledávače, programování na zakázku. Nabízíme provize z technologie, paušálů a servisů.

KOMPLEKT CZ s.r.o. - zpro

agentura práce, zaměstnání, zprostředkování práce, – Naše služby jsou určeny pro výrobní průmysl, logistické obchodní společnosti a společnosti zabývající se službami, vyžadujícími doplnit stav zaměstnanců a brigádníků v různých výrobních úsecích. Zajistíme pro Vás kdykoliv naše kmenové zaměstnance v pracovně právním vztahu s naší společností, kteří mají pracovní povolení, sociální a zdravotní pojištění.. Jejich práce je Vám fakturovaná a my plně odpovídáme za veškeré procesy spojené s jejich činnosti. KOMPLEKT CZ s.r.o. za ně nese veškerou odpovědnost a prohlašuje, že dodržujeme při provádění požadovaných služeb veškeré s tím související právní předpisy, včetně hygienických a bezpečnosti práce. Máme uzavřenou pojistnou smlouvu proti odpovědnosti za způsobené škody.

Načítání trvalo 0.1108 sekund.