+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brnotherm s.r.o.

Klíčová slova: regulační, technika, siemens, školení, reulátor

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Společnost Brnotherm s.r.o. je Váš partner při úspoře energie. Jsme dodavatelem měřicí a regulační techniky. Poskytujeme školení k montáži regulační techniky Siemens. Prodáváme regulační techniku a k zákazníkům přistupujeme vždy indivduálně.

Web: brnotherm.cz

Další související informace

O vědě a technice

nano strukutra, nano, nano vlakna, technika – Nanostruktura.cz je nový český web, zabývající se vědou a technikou. Zajímavé články například o umělé inteligenci, nanovláknech, vesmíru, nebo například nový článek o vědeckých parcích. Navštivtě a podívejte se!

Rekvalifikační kurzy

kurzy, rekvalifikační, školení – Jedinečné akreditované rekvalifikační kurzy online marketingu v celé České republice. Po dokončení našeho rekvalifikačního kurzu budete profesionálové v oblasti internetového marketingu. Všechny kurzy školíme v Praze.

On-line řízení lidských zdrojů plusPortal

řízení lidských zdrojů, docházka, školení – On-line řízení lidských zdrojů napojitelné na Váš podnikový software. Evidence docházky, pracovního volna, pracovních cest, vzdělávání zaměstnanců a drobných výdajů. Vše přehledně v on-line systému (webová aplikace) plusPortal.

Načítání trvalo 0.3744 sekund.