+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulharsko - letní dovolená

Klíčová slova: dovolená, zájezdy,

E-mail: onlineregistrace@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Co vám říká město Mělník? Možná jedno severočeské město. A co třeba Černé moře nebo zlaté pobřeží. Řeč není o České republice, ale o Bulharsku. Právě tato místa jsou pro turistickou sezónu připravena.

Web: www.bulharsko365.info

Další související informace

Servis tiskáren EPSON

servis epson, servis tiskáren, – Rozbila se Vám tiskárna, potřebujete rychlý a kvalitní servis? Servis tiskáren od firmy POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST!Kvalitní služby od profesionálů v oboru. Servis tiskáren provozujeme od roku 1996.

Gotu kola - elixír mládí a jeji pěstování

gotu kola, mozkový nutrient, pupečník asijský, – Vše kolem gotu kola. Často známý také pod názvem pupečník asijský zaujímá v tradiční indické i čínské medicíně důležité místo. Popínavá trvalka (gotu kola) se podílí na činnosti ventrální i periferní nervové soustavy jako tonikum a adaptogen. Je řazena do kategorie tzv. možkových nutrientů, neboť významně přispívá k posílení paměti a zlepšení koncentrace. Gotu kola se dnes na trhu vyskytuje ve formě tablet, tobolek, tinktury, prášku nebo jako sušená bylina k přípravě čaje. Gotu kola je původem tropická rostlina, vyžaduje dostatek tepla, světla, vody a vzdušné vlhkosti.Přes léto se pěstuje venku v nádobě či na záhoně.

Bonsaj - živé umělecké dílo

bonsaj, bonsai, strom v misce, suiseki, uro, – Bonsaj - rostlina s mnohaletou historií a kouzlem. Slovo bonsaj v doslovném překladu znamená strom v misce. Zahrnuje v sobě prvky pěstitelství a umění. Pěstování bonsají lze stopovat do velmi dávné doby. Je velmi obtížné stanovit kritéria "co je a není bonsaj". Bonsaj je nikdy dokončeným uměleckým dílem, které tvoří vlastní rostlina, pěstební miska a povrch půdy. Lze je dělit podle mnoha způsobů, nejběžnější je podle velikosti a podle umění. Bonsaje nejsou žádným speciálním rostlinným druhem. Jsou pěstovány z normálních stromů a keřů, které rostou kolem nás.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.