+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulldog úklidy

Klíčová slova: úklid, firma, čištění, mytí, koberců, podlah

E-mail: kavka@bulldoguklidy.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2013

Popis: Jsme úklidová firma působící v Praze a okolí. Provádíme velmi kvalitní a pečlivý úklid, založený na pravidelné kontrole našich zaměstnanců. Zaměření provádíme zdarma. Mimo pravidelný úklid poskytujeme mimořádné úklidy kanceláří, domácností, bytu i domu.Specializujeme se na čištění podlah a jejich následné voskování. Zajišťujeme celkový úklid prostor, čištění a impregnaci koberců, podlah, mytí oken. Další službami, které poskytujeme je správa nemovitosti, ostraha budov a recepční služby.

Web: www.bulldoguklidy.cz

Další související informace

Tipy na efektivní úklid

Úklid, čištění, uspořádání – Tipy a triky jak nejlépe a efektivně uklidit a vyčistit váš byt či dům. Tipy a triky jak nejlépe a efektivně uklidit a vyčistit váš byt či dům.Tipy a triky jak nejlépe a efektivně uklidit a vyčistit váš byt či dům.

Dálková ostraha objektů

Bezpečnost,ostraha,úklid,správa,úvěr – Zajišťujeme rozsáhlé spektrum úklidových služeb od běžného každodenního úklidu až po specializované jednorázové úklidy a úklidové služby. Profesionální bezpečnostní služby administrativních, průmyslových i soukromých objektů v rámci celé ČR. Při své činnosti se opíráme o rozsáhlý tým kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou vedeni k tomu, aby s maximální efektivností vyhověli všem přáním zákazníků a služby pro Společenství vlastníků jednotek.

Komplexní úklidové práce a služby

úklid, úklid bytů, úklid kanceláří, úklid po malíř – Naše firma provádí komplexní úklidové práce a služby. Jsme pečliví a rychlí. Nabízíme úklid pro firmy, ale i občany, úklidy domácností například po malování, mytí oken. Čištění koberců, mokré i suché čištění a sedacích souprav.

Načítání trvalo 0.3615 sekund.