+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulldog úklidy

Klíčová slova: úklid, firma, čištění, mytí, koberců, podlah

E-mail: kavka@bulldoguklidy.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2013

Popis: Jsme úklidová firma působící v Praze a okolí. Provádíme velmi kvalitní a pečlivý úklid, založený na pravidelné kontrole našich zaměstnanců. Zaměření provádíme zdarma. Mimo pravidelný úklid poskytujeme mimořádné úklidy kanceláří, domácností, bytu i domu.Specializujeme se na čištění podlah a jejich následné voskování. Zajišťujeme celkový úklid prostor, čištění a impregnaci koberců, podlah, mytí oken. Další službami, které poskytujeme je správa nemovitosti, ostraha budov a recepční služby.

Web: www.bulldoguklidy.cz

Další související informace

cleaning services

úklid,úklidové firmy,úklid domácnosti – Firma Jan Seifert – cleaning services nabízí komplexní služby v oblasti úklidu. Našim cílem je vytvořit z Vašich domovů čisté místo, kde se Vám bude dobře žít, z Vašich firem reprezentativní místo, kam se budou Vaši zákazníci rádi vracet.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.