+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Burza starožitností apod.

Klíčová slova: burza,starožitnosti,kuriozity,sběratelé,prodej

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Zámek Letovice pořádá každou první neděli v měsíci od 8.00 hod. burzu starožitností, řemesel,zvířectva, textilu, auto-moto apod. Burza se koná v prostorách zámecké jízdárny na zámku v Letovicích 6.2.2011, 6.3.2011, 3.4.2011, 1.5.2011, 5.6.2011, 3.7.2011, 7.8.2011, 4.9.2011, 2.10.2011, 6.11.2011 a 4.12.2011.

Web: www.zamekletovice.cz/burza.php

Další související informace

N&F Marketing Group

přímý prodej,prodej,d2d,podomní prodej,marketing – N&F Marketing Group s.r.o. nabízí široké spektrum služeb a řešení pro obchodní činnost svých partnerů. V těchto řešeních zúročujeme bohaté zkušenosti z oblastí přímého prodeje, d2d, poradenství, outsourcingu a všech forem marketingu.

KROCEK CZ-Ohaus vahy

prodej, servis, půjčování, váhy, úřední ověření – Nabízíme průmyslové a laboratorní váhy OHAUS. Provádíme kalibrace a cejchování vah. Váhy půjčujeme a zajištujeme servis. Už více jak 100 let je Ohaus Corporation světovou jedničkou ve výrobě a navrhování široké škály mechanických a digitálních vah, ve všech možných variantách, jaké jsou jen potřeba. Vzrůst Ohaus Corporation je založený na inovacích produktů a snaze naších zaměstnanců poskytnout zákazníkům všechno v té nejlepší kvalitě. Od základníchlaboratorních funkcí, přes nejrůznější průmyslové využiti, po výuku budoucích vědců ve školách - udává Ohaus standard a směr vývoje zařízení, které každý potřebuje. Naše produkty jsou navrhnuté podle potřeb naších zákazníků, a vždy jsme schopní přizpůsobit je pro Vaše další požadavky. Produkty Ohaus jsou světově známé díky své přesnosti, odolnosti a hrají důležitou roli ve vědeckých, průmyslových a vzdělávacích zařízeních. Od spolupráce Ohaus Corporation s Harvardskou univerzitou, kdybylo přesně stanoveno, jak postupovat při měření v průmyslu, patří naše jméno i naše produkty mezi ty nejspolehlivější. Váhy Ohaus jsou dostupné přes autorizované dealery po celém světe. Oni Vám zaručí ten nejlepší servis a poučí Vás, jak zajistíte tu nejlepší údržbu pro Vámi zakoupený výrobek a jak co nejvíc prodloužit životnost vah Ohaus.

Bazeny - zapustene-bazeny

bazény, zahradní, nafukovací, plastové, příslušens – Poradíme vám s výběrem bazénu na zahradu. Přehled výhod a nevýhod jednotlivých modelů bazénů. Kdy zvolit plastový bazén, kdy nadzemní bazén a kdy vybrat nafukovací bazén. Jak vybrat správnou velikost. Kde koupit bazény na internetu.

Načítání trvalo 0.3442 sekund.