+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil Praha 9

Klíčová slova: Bytový textil Praha 9, bytový textil Praha

E-mail: sestak-j@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: Bytový textil Praha 9: Záclony a závěsy, rolety, japonské stěny, římské rolety i bytový textil. Bytový textil od zahraničních tak českých výrobců. Bytový textil s tradičnímy východní vzory, klasika, která překvapí kvalitou i cenou, barevné vzory, hedvábné materiály s kouzlem orientu.

Web: bytovytextil-p9.blgz.cz

Další související informace

Koberce, PVC

koberce, PVC, plovoucí podlahy, bytový textil – Nabízíme koberce, PVC, linoleum, laminátové a dřevěné plovoucí podlahy a korek. Pokládka všech druhů podlahových krytin po celé ČR. Dále bytový textil, garnýže, záclony, rolety a žaluzie. Návrh, šití, montáž a služby architekta. Certifikace ISO 9001.

Bytový textil Praha

Bytový textil Praha, bytový textil, Praha – Bytový textil - Bytový textil, tapety, látkové a římské rolety, vertikální žaluzie, záclony i závěsy, panelové posuvné stěny. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

Rali bytový textil

Záclona, záclony, závěsy, povlečení, bytový textil – Vybírejte z nepřeberného množství záclon, závěsů, povlečení a dalšího bytového textilu. Nabízíme šití záclon a závěsů. Tištěný katalog vám zašleme zdarma. Vše nakoupíte v eshopu, nebo v kamenné prodejně v Návsí. Srdečně vás zveme.

Načítání trvalo 3.5646 sekund.