+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil Praha 9

Klíčová slova: Bytový textil Praha 9, bytový textil Praha

E-mail: sestak-j@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: Bytový textil Praha 9: Záclony a závěsy, rolety, japonské stěny, římské rolety i bytový textil. Bytový textil od zahraničních tak českých výrobců. Bytový textil s tradičnímy východní vzory, klasika, která překvapí kvalitou i cenou, barevné vzory, hedvábné materiály s kouzlem orientu.

Web: bytovytextil-p9.blgz.cz

Další související informace

Bytový textil Praha

Bytový textil Praha, bytový textil, Praha – Bytový textil - Bytový textil, tapety, látkové a římské rolety, vertikální žaluzie, záclony i závěsy, panelové posuvné stěny. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

Rali bytový textil

Záclona, záclony, závěsy, povlečení, bytový textil – Vybírejte z nepřeberného množství záclon, závěsů, povlečení a dalšího bytového textilu. Nabízíme šití záclon a závěsů. Tištěný katalog vám zašleme zdarma. Vše nakoupíte v eshopu, nebo v kamenné prodejně v Návsí. Srdečně vás zveme.

Linte výrobce bytového te

ložní prádlo, ložní povlečení, bytový textil – Společnost TEXCOM TRADE, a.s. je výrobcem vlastního českého ložního prádla pod ochranou známkou LINTE. Veškerá bavlněná příze použitá na výrobu povlečení, je od českých dodavatelů, stejně jako následné zpracování, až do finálního výrobku.

Načítání trvalo 3.3336 sekund.