+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty, nemovitosti - Profi

Klíčová slova: reality nemovitosti Kolín, bydleni, prodej

E-mail: profid@ukazto.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2007

Popis: Společnost nabízí služby v oblasti realit a realizace projektů od zpracování studie proveditelnosti až po kolaudaci stavby. Prodej bydlení a bytů do osobního vlastnictví, možnost spolupráce se subjekty plánujícími aktivity v průmyslové zóně.

Web: www.profid.cz/

Další související informace

HypotečníKalkulačka.cz

hypotéky,finance, bydlení, – Specializovaný server s hypotečními kalkulačkami pomůže při porovnávání hypoték od všech bank a finančních domů v ČR. Dozvíte se vše o hypotékách a snadno si vypočtete, jaká hypotéka je nejlepší pro financování koupě bytu, domu či jiné nemovitosti.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.3628 sekund.